Zadzwoń do nas: + 48 660 448 778

Ubezpieczenia podróżne

Ubezpieczenia podróżne – czuj się bezpiecznie za granicą!

ubezpieczenia podróżneWychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów poszerzyliśmy swoją ofertę o ubezpieczenia podróżne – Inter Tour. Nawiązaliśmy współpracę z TU Inter Polska i dzięki temu wszyscy dokonujący rezerwacji mogą ubezpieczyć się przed podróżą u naszego agenta ubezpieczeniowego.
Polisa ubezpieczeniowa to naprawdę symboliczny wydatek, a daje gwarancję i pewność, że w sytuacjach kryzysowych nie zostaniesz sam z problemem. Dzięki naszej dodatkowej usłudze możesz się czuć bezpiecznie podczas urlopu w Chorwacji i Czarnogórze.

Oferta ta skierowana jest do wszystkich, wybierających się w podróż, w dowolne miejsce, nie tylko dla naszych klientów, jadących do Chorwacji czy Czarnogóry.

Przykładowa wysokość składki dla rodziny 2+2, koszty leczenia 40 tys. eur, NNW 5 tys. eur, OC 20 tys eur:  133 zł. w przypadku 7 dniowego pobytu i 267 zł. w przypadku 14 dniowego pobytu.

Uwaga! Klienci, którzy dokonali rezerwacji poprzez serwis CroDea.pl otrzymują do 20% zniżki na polisę ubezpieczeniową Inter Tour!

Nie trać czasu na stanie w kolejkach w biurach ubezpieczeniowych, wypełnij formularz i prześlij go do nas. My przygotujemy dla Ciebie kalkulację.

Jesteśmy zarejestrowani w Rejestrze Agentów Ubezpieczeniowych prowadzonych przez Komisję Nadzoru Finansowego. Sprawdź tutaj: Rejestr

Zgodnie z art. 7 ustawy o pośrednictwie ubezpieczeniowym z dnia 22 maja 2003 r. agentem ubezpieczeniowym jest przedsiębiorca, który ma podpisaną umowę agencyjną z zakładem ubezpieczeń i jest wpisany do rejestru agentów ubezpieczeniowych (RAU).

Dlaczego warto się ubezpieczyć?

Zakres ubezpieczenia

Ubezpieczenie krok po kroku

Jak zgłosić szkodę?

Blog – CroDea spełnia marzenia…

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, stworzonego dla wszystkich miłośników Chorwacji i Czarnogóry. Znajdziesz w nim informacje, jakie miejsca warto odwiedzić podczas pobytu na Bałkanach oraz praktyczne porady dotyczące turystycznych atrakcji. Zobacz o czym piszemy, obejrzyj zdjęcia, dodaj swój komentarz!

Zobacz więcej

Dane właściciela Serwisu CroDea.pl

CroDea Joanna Zielińska
ul. Połczyńska 29k/5, 78-300 Świdwin
Telefon: +48 94 716 24 35
+48 660 448 778
Strona internetowa: https://crodea.pl
Email: joanna.zielinska@crodea.pl
%d bloggers like this: