Ubezpieczenia podróżne – czuj się bezpiecznie za granicą!

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów poszerzyliśmy swoją ofertę o ubezpieczenia podróżne. Nawiązaliśmy w 2020 r. współpracę z firmą ubezpieczeniową SIGNAL IDUNA i dzięki temu wszyscy dokonujący rezerwacji mogą ubezpieczyć się przed podróżą wykupując pakiet Bezpieczne Podróże.
Polisa ubezpieczeniowa to naprawdę symboliczny wydatek, a daje gwarancję i pewność, że w sytuacjach kryzysowych nie zostaniesz sam z problemem. Dzięki naszej dodatkowej usłudze możesz się czuć bezpiecznie podczas urlopu w Chorwacji i Czarnogórze. 

Oferta ta skierowana jest do wszystkich, wybierających się w podróż, w dowolne miejsce, nie tylko dla naszych klientów, jadących do Chorwacji czy Czarnogóry. Szczególnie ważna jest polisa ubezpieczeniowa w tych trudnych czasach związaną z pandemią, dlatego też nie możemy sobie lekceważyć spraw związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem podczas urlopu.

Nie trać czasu na stanie w kolejkach w biurach ubezpieczeniowych, wypełnij formularz i prześlij go do nas. My przygotujemy dla Ciebie kalkulację. 

 

Dlaczego SIGNAL IDUNA?

Z czego składa się oferta BEZPIECZNE PODRÓŻE?

Zakres ubezpieczenia podstawowego

Kiedy najpóźniej zawrzeć umowę ubezpieczania

Ubezpieczenie krok po kroku