Susanj

Wybierz apartament/willę:

Šušanj to miejscowość letniskowa, położona na przedmieściach miejscowości Bar (ok. 1 km). Śródziemnomorska, bujna roślinność, turkusowe i krystalicznie czyste morze, przyciągają turystów pragnących uniknąć tłumów i zgiełku wielkich czarnogórskich kurortów. Tutejsze powietrze posiada udowodnione walory zdrowotne – korzystnie wpływa na osoby ze schorzeniami reumatycznymi i chorobami układu oddechowego. Bliskość Baru sprawia, że w kilka minut dojechać do centrum miasta, zrobić zakupy w supermarkecie, skorzystać z bankomatu czy zjeść kolację w jednej z licznych restauracji.

Z Šušanj do Baru prowadzi nadmorska promenada. W ciągu 20 min. spaceru wzdłuż morza można dojść do centrum Baru. Idąc promenadą można skorzystać z atrakcji, jakie oferuje Wesołe Miasteczko, które bawi turystów do późnych godzin nocnych.

Bar jest miastem, które żyje przez cały rok, dlatego też pobyt poza sezonem może być równie przyjemny i atrakcyjny.

Šušanj to dobra baza wypadowa dla tych, którzy chcą poznać Czarnogórę dokładniej. Kilka kilometrów dzieli miejscowość od przepięknego Starego Baru, którego ruiny triumfują nad nowym miastem Bar. Po drodze można obejrzeć  niezwykły pomnik przyrody – Starą Oliwkę (Stara Maslina), która pamięta czasy Jezusa!

Polecamy również rejs po Jeziorze Szkoderskim – największym zbiorniku słodkowodnym w Czarnogórze, a także rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Adriatyku na trasie Šušanj – Budva. Krajobrazy zapierające dech w piersiach gwarantowane.

Odległości ze Šušanj do najpopularniejszych miejscowości:

  • Bar – 2 km
  • Budva – 38 km
  • Ulcinj – 30 km
  • Kotor – 60 km


Galeria zdjęć – Šušanj

Galeria zdjęć – plaża w Šušanj