Zadzwoń do nas: + 48 660 448 778

Stupin Čeline

NOCLEGI CHORWACJA
STUPIN ČELINE

NOCLEGI CHORWACJA

Wybierz apartament/willę:

Stupin Čeline to niewielka osada letniskowa położona 2 km. od Rogoznicy. Usytuowana jest w spokojnej zatoczce, gdzie można znaleźć spokój, ciszę i prawdziwy odpoczynek w otoczeniu pięknych, żwirowych plaż i śródziemnomorskiej przyrody.
W miejscowości nie ma hałaśliwych barów, miejskich wielkich plaż z tłumami turystów, ruchliwych ulic, straganów. Jest bardzo kameralnie, dlatego polecamy to miejsce rodzinom z dziećmi lub ludziom szukającym wytchnienia od codziennego zgiełku i wrzawy.
Plaże są bardzo małe, kameralne, właściwie jest możliwość plażowania prawie na całej długości trasy do Rogoznicy. To powoduje, że nie ma dużych skupisk ludzi na plażach (tylko mieszkańcy pobliskich apartamentów).
Bliskość Rogoznicy (ok. 20 -30  min. na piechotę nadmorskim deptakiem) powoduje, że w każdej chwili można zrobić większe zakupy, iść do restauracji, czy chociażby przespacerować się wieczorem promenadą. Więcej o Rogoznicy –  tutaj.

Stupin Celine

Odległości z Stupin Čeline do najpopularniejszych miejscowości:

  • Primošten – 8 km
  • Šibenik – 35 km
  • Vodice – 47 km
  • Zadar – 120 km
  • Trogir – 26 km
  • Split – 55 km
  • Dubrownik – 280 km

Pokaż na mapie i wyznacz trasę


Galeria – plaża

Blog – CroDea spełnia marzenia…

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, stworzonego dla wszystkich miłośników Chorwacji i Czarnogóry. Znajdziesz w nim informacje, jakie miejsca warto odwiedzić podczas pobytu na Bałkanach oraz praktyczne porady dotyczące turystycznych atrakcji. Zobacz o czym piszemy, obejrzyj zdjęcia, dodaj swój komentarz!

Zobacz więcej

Dane właściciela Serwisu CroDea.pl

CroDea Joanna Zielińska
ul. Połczyńska 29k/5, 78-300 Świdwin
Telefon: +48 94 716 24 35
+48 660 448 778
Strona internetowa: https://crodea.pl
Email: joanna.zielinska@crodea.pl
%d bloggers like this: