Zadzwoń do nas: + 48 660 448 778

Kapelica

Wybierz willę/apartament:

Kapelica to mała wieś na wschodnim wybrzeżu półwyspu istryjskiego położona w bardzo bliskim sąsiedztwie miejscowości Labin (3 km.) oraz Rabac (8 km.). Kapelica to oaza spokoju, idealne miejsce na wypoczynek oraz stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania najpiękniejszych miejsc Półwyspu Istria. Najbliżej położoną nadmorską miejscowością jest Rabac. Mówiąc o miejscowości Rabac nie można nie wspomnieć o Labinie, który położony jest na wzgórzu (320 m n.p.m.) 3 km. od wybrzeża. Obie miejscowości się wzajemnie uzupełniają – Rabac można uznać za turystyczną dzielnicę Labina z hotelami, kempingami, plażami, całą turystyczną infrastrukturą. Natomiast Labin to zabytkowe miasteczko z duszą, z przepięknym Starym Miastem.

Rabac polecamy przede wszystkim rodzinom z dziećmi, ze względu na piękne żwirowe plaże, liczne zatoczki oraz mnóstwo atrakcji, które w sezonie letnim czekają na turystów. Duża ilość restauracji serwuje wyśmienite dania kuchni chorwackiej – szczególnie polecamy owoce morza w różnym wydaniu!

Rabac to doskonałe miejsce na wypoczynek i plażowanie, a dla tych, którzy preferują aktywną turystykę miejsce to stanowi doskonałą bazę wypadową do najciekawszych miejsc Istrii. Nie będą się tu również nudzili miłośnicy sportu bowiem okolica obfituje w kluby dla płetwonurków, stadniny koni, wypożyczalnie rowerów, wypożyczalnie sprzętów pływających, kluby wspinaczki górskiej.

Odległości z Kapelica do:

  • Pula: 43 km
  • Rovinj: 59 km
  • Pazin: 40 km
  • Hum: 44 km
  • Rijeka: 66 km
  • Opatija: 47 km
  • Wenecji: 270 km

 

 

 

Blog – CroDea spełnia marzenia…

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, stworzonego dla wszystkich miłośników Chorwacji i Czarnogóry. Znajdziesz w nim informacje, jakie miejsca warto odwiedzić podczas pobytu na Bałkanach oraz praktyczne porady dotyczące turystycznych atrakcji. Zobacz o czym piszemy, obejrzyj zdjęcia, dodaj swój komentarz!

Zobacz więcej

Dane właściciela Serwisu CroDea.pl

CroDea Joanna Zielińska
ul. Połczyńska 29k/5, 78-300 Świdwin
Telefon: +48 94 716 24 35
+48 660 448 778
Strona internetowa: https://crodea.pl
Email: joanna.zielinska@crodea.pl
%d bloggers like this: