APARTAMENTY NAD ADRIATYKIEM

APARTAMENTY NAD ADRIATYKIEM
Wybierz apartament/willę:

Zarezerwuj apartamenty nad Adriatykiem i zakochaj się w Chorwacji!

Pisak jest typową turystyczną miejscowością usytuowaną ok. 16 km na południe od Omiš i 23 km od Makarskiej. Leży pomiędzy masywem górskim po jednej stronie i żwirowej plaży po drugiej, dokładnie w miejscu, gdzie morze spotyka się z górami. Jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje z dala od hałaśliwych kurortów. Tu znajdziesz ciszę, śródziemnomorską przyrodę i  piękne, żwirowe plaże idealne dla dzieci. Nie ma tu wielkich hoteli, jedynie prywatne wille, które oferują zakwaterowanie turystom.
Dla tych, którzy szukają aktywnego wypoczynku, bliskość miast takich jak Omiš czy Makarska (20 min. jazdy) gwarantuje możliwość skorzystania z ofert typu fish picnic, raftingu po rzece Cetynie albo po prostu zabawę w nocnych klubach czy dyskotekach. Spragnionym mocnych wrażeń polecamy zdobycie drugiego co do wysokości szczytu Chorwacji – Sveti Jure.

Dla wybierających się na wycieczkę w kierunku Dubrownika lub Mostaru polecamy krótki przystanek w Imotski, gdzie można podziwiać 2 skalne jeziora.

Pisak, jak i cała Riwiera Omiš i sąsiednia Riwiera Makarska charakteryzują się przepięknymi żwirowymi plażami przeplatanymi skałami, kamieniami otulonymi zielenią drzew sosnowych i tamaryszkowych. Każdy więc znajdzie tu coś dla siebie – rodziny z małymi dziećmi miło spędzą czas na miejskiej plaży w centrum miejscowości, natomiast miłośnicy dzikich plaż wybiorą małą, kameralną plażę skrytą pomiędzy skałami.

Trzeba pamiętać, że region ten charakteryzuje się dużymi wzniesieniami, wiec zwykle droga z plaży jest drogą pod górę!

 

Galeria zdjęć – Pisak