Zadzwoń do nas: + 48 660 448 778

Pisak

APARTAMENTY NAD ADRIATYKIEM

APARTAMENTY NAD ADRIATYKIEM
Wybierz apartament/willę:

Zarezerwuj apartamenty nad Adriatykiem i zakochaj się w Chorwacji!

Pisak jest typową turystyczną miejscowością usytuowaną ok. 16 km na południe od Omiš i 23 km od Makarskiej. Leży pomiędzy masywem górskim po jednej stronie i żwirowej plaży po drugiej, dokładnie w miejscu, gdzie morze spotyka się z górami. Jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje z dala od hałaśliwych kurortów. Tu znajdziesz ciszę, śródziemnomorską przyrodę i  piękne, żwirowe plaże idealne dla dzieci. Nie ma tu wielkich hoteli, jedynie prywatne wille, które oferują zakwaterowanie turystom.
Dla tych, którzy szukają aktywnego wypoczynku, bliskość miast takich jak Omiš czy Makarska (20 min. jazdy) gwarantuje możliwość skorzystania z ofert typu fish picnic, raftingu po rzece Cetynie albo po prostu zabawę w nocnych klubach czy dyskotekach. Spragnionym mocnych wrażeń polecamy zdobycie drugiego co do wysokości szczytu Chorwacji – Sveti Jure.

Dla wybierających się na wycieczkę w kierunku Dubrownika lub Mostaru polecamy krótki przystanek w Imotski, gdzie można podziwiać 2 skalne jeziora.

Pisak, jak i cała Riwiera Omiš i sąsiednia Riwiera Makarska charakteryzują się przepięknymi żwirowymi plażami przeplatanymi skałami, kamieniami otulonymi zielenią drzew sosnowych i tamaryszkowych. Każdy więc znajdzie tu coś dla siebie – rodziny z małymi dziećmi miło spędzą czas na miejskiej plaży w centrum miejscowości, natomiast miłośnicy dzikich plaż wybiorą małą, kameralną plażę skrytą pomiędzy skałami.

Trzeba pamiętać, że region ten charakteryzuje się dużymi wzniesieniami, wiec zwykle droga z plaży jest drogą pod górę!

 

Galeria zdjęć – Pisak

Blog – CroDea spełnia marzenia…

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, stworzonego dla wszystkich miłośników Chorwacji i Czarnogóry. Znajdziesz w nim informacje, jakie miejsca warto odwiedzić podczas pobytu na Bałkanach oraz praktyczne porady dotyczące turystycznych atrakcji. Zobacz o czym piszemy, obejrzyj zdjęcia, dodaj swój komentarz!

Zobacz więcej

Dane właściciela Serwisu CroDea.pl

CroDea Joanna Zielińska
ul. Połczyńska 29k/5, 78-300 Świdwin
Telefon: +48 94 716 24 35
+48 660 448 778
Strona internetowa: https://crodea.pl
Email: joanna.zielinska@crodea.pl
%d bloggers like this: