Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież szkolną na wycieczki organizowane przez biuro podróży CroDea Joanna Zielińska oraz przez biuro podróży CroDea Travel Grzegorz Zieliński.

Jako legalnie działający organizator turystyki jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod nr 9/12 Przedmiotem działalności w tym zakresie jest organizowanie imprez turystycznych i pośredniczenie na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych.
Zakres wykonywanej działalności: Rzeczpospolita Polska oraz kraje europejskie.
Firma posiada zawartą umowę o gwarancję ubezpieczeniową wykonania zobowiązań z tytułu świadczonych usług turystycznych z SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.- nr gwarancji: M523514.

W naszej ofercie znajdują się wycieczki dla najmłodszych (jednodniowe) oraz dla dzieci starszych oraz młodzieży wycieczki kilkudniowe. Nasze kierunki to Pomorze Zachodnie (najwięcej klientów to przedszkolaki oraz dzieci z klas 0-3. Starsze dzieci i młodzież wybierają miasta takie jak Poznań, Wrocław, Toruń, Trójmiasto czy Berlin.

Od początku naszej działalności, czyli od 2011 obsłużyliśmy tysiące dzieci na kilkuset wycieczkach. Braliśmy udział w każdej edycji projektu “Poznaj Polskę”. Staramy się, aby oprócz rozrywki i miłego spędzania czasu poza szkołą, dzieci otrzymały sporą dawkę ciekawej wiedzy.

Od sezonu 2024 wprowadzamy do swojej oferty nowość czyli wycieczki szkolne do Chorwacji. Kilkunastoletnie doświadczenie pracy przy organizacji i pilotowaniu wycieczek, a także wielka pasja do Chorwacji oparta na jej 23 letnim eksplorowaniu (najpierw prywatnie, potem z grupami) to gwarancja ciekawego, profesjonalnie przygotowanego projektu, w którym czuć pasję i miłość do podróży po tym małym nadadriatyckim kraju.

Zapraszamy do współpracy nauczycieli, wychowawców, rodziców. Chętnie przygotujemy dla Waszych podopiecznych ciekawe programy wycieczek, idealnie dopasowanych pod potrzeby grupy.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony CroDea Travel, gdzie znajdą Państwo dużo inspiracji podróżniczych i propozycji wycieczek szkolnych. Po więcej proszę kliknąć tutaj.