Zadzwoń do nas: + 48 660 448 778

Makarska

APARTAMENTY W  MAKARSKIEJ

Makarska miasto 05

Wybierz apartament/willę w Makarskiej:

Główny ośrodek Riwiery Makarskiej to popularne i rozrywkowe miasto Makarska, z gwarną, ocienioną palmami promenadą i uroczą starówką nad którą wznosi się potężny masyw gór Biokovo z najwyższym szczytem Sv.Jure (1762 m n.p.m. ).
W Makarskiej życie tętni do późnych godzin nocnych. Małe kafejki, kluby, dyskoteki i restauracje kuszą turystów najróżniejszą muzyką, atrakcyjnym menu i mnóstwem promocji. Serce miasta – rynek Kačiċev Trg to doskonałe miejsce na odpoczynek po upalnym dniu przy filiżance mocnej, aromatycznej kawy czy lampce dalmatyńskiego wina.
Atrakcją Makarskiej jest wystawa muszli z całego świata. Można ją obejrzeć w Klasztorze Franciszkanów przy ul. Franjevački put 1.
Makarska posiada jedną z piękniejszych plaż – Donja Luka. Drobnokamyczkowa plaża o długości 1,5 km leży na skraju piniowego lasu, dającego cień rozgrzanym plażowiczom.
Miasteczko posiada połączenie promowe z wyspami Hvar i Brač. Dodatkowo lokalni przewoźnicy oferują szereg ciekawych morskich wycieczek, z których na pewno warto skorzystać aby zobaczyć wybrzeże Chorwacji od strony morza.

Oficjalna strona Makarskiej, gdzie możesz znaleźć wiele ciekawych rzeczy, które być może przydadzą się podczas urlopu w Chorwacji:

http://www.makarska-info.hr/

Turyści rezerwujący apartamenty w Makarskiej na pewno nie będą się nudzili w tym przepięknym miejscu. Przekonaj się o tym sam i wybierz coś dla siebie z oferty naszych apartamentów w Makarskiej.

Odległości z Makarskiej do najpopularniejszych miejscowości:

  • Split – 64 km
  • Trogir – 84 km
  • Omiš – 40 km
  • Mostar– 98 km
  • Dubrownik – 150 km


Wyświetl większą mapę
Galeria zdjęć

Galeria zdjęć – plaża

Blog – CroDea spełnia marzenia…

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, stworzonego dla wszystkich miłośników Chorwacji i Czarnogóry. Znajdziesz w nim informacje, jakie miejsca warto odwiedzić podczas pobytu na Bałkanach oraz praktyczne porady dotyczące turystycznych atrakcji. Zobacz o czym piszemy, obejrzyj zdjęcia, dodaj swój komentarz!

Zobacz więcej

Dane właściciela Serwisu CroDea.pl

CroDea Joanna Zielińska
ul. Połczyńska 29k/5, 78-300 Świdwin
Telefon: +48 94 716 24 35
+48 660 448 778
Strona internetowa: https://crodea.pl
Email: joanna.zielinska@crodea.pl
%d bloggers like this: