Zadzwoń do nas: + 48 660 448 778

Žaborić

CHORWACJA APARTAMENTY W ŽABORIĆ

chorwacja apartamenty

Wybierz apartament/ willę :

Skorzystaj z oferty wypoczynku w Dalmacji i wybierz: Chorwacja apartamenty w Žaborić!

Žaborić to niewielka, letniskowa miejscowość znajdująca się niespełna 10 km od Šibenika. Jest to miejsce doskonałe na urlop dla tych, którzy potrzebują wytchnienia i spokoju. Piękno otaczającego krajobrazu, zieleń śródziemnomorskiej roślinności, lazur czystego Adriatyku i piękno żwirowych plaż przyciągną nawet najbardziej wymagających turystów.
Dla aktywnych polecamy nurkowanie w krystalicznych wodach Adriatyku, wypożyczalnie rowerów czy sprzętu do sportów wodnych oraz boisko do piłki plażowej.
Każdego roku, w dniu 25.07 w Žaborić organizowana jest Rybacka Noc, czyli wielka fiesta z muzyką, dobrym lokalnym jedzeniem i wesołą zabawą dla turystów i mieszkańców miejscowości.
Žaborić to dobra baza wypadowa dla miłośników przyrody. W pobliżu znajdują się 2 parki narodowe: Park Narodowy Krka i Park Narodowy Kornati. Natomiast miłośnicy architektury mają możliwość zwiedzenia bogatych w zabytki miast: Šibenika oraz Trogiru.

Odległości z Žaborić do najpopularniejszych miejscowości:

  • Primošten – 17 km
  • Šibenik – 10 km
  • Vodice – 23 km
  • Zadar – 95 km
  • Trogir – 40 km
  • Split – 77 km
  • Dubrownik – 300 km

 

 

 

 

 

 

 
Jedna z plaż w Žaborić

Galeria zdjęć

Blog – CroDea spełnia marzenia…

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, stworzonego dla wszystkich miłośników Chorwacji i Czarnogóry. Znajdziesz w nim informacje, jakie miejsca warto odwiedzić podczas pobytu na Bałkanach oraz praktyczne porady dotyczące turystycznych atrakcji. Zobacz o czym piszemy, obejrzyj zdjęcia, dodaj swój komentarz!

Zobacz więcej

Dane właściciela Serwisu CroDea.pl

CroDea Joanna Zielińska
ul. Połczyńska 29k/5, 78-300 Świdwin
Telefon: +48 94 716 24 35
+48 660 448 778
Strona internetowa: https://crodea.pl
Email: joanna.zielinska@crodea.pl
%d bloggers like this: