POŻEGNANIE WAKACJI – WYCIECZKA DO CHORWACJI 26.08-30.08.24

POŻEGNANIE WAKACJI – WYCIECZKA Z CRODEA.PL

  • Szukasz pięknego miejsca na spędzenie urlopu?
  • Marzy Ci się krótki, ale intensywny wyjazd do Chorwacji dzięki któremu zakochasz się w Chorwacji, poznasz jej najpiękniejsze zakątki, posmakujesz śródziemnomorskiej kuchni, skorzystasz z uroków ciepłego, krystalicznego Adriatyku i pięknych, żwirowych plaż?
  • Chcesz odpocząć od codziennych obowiązków i nabrać sił oraz odciąć się choć na chwilę od problemów dnia codziennego?
  • Chcesz otrzymać dużą dawkę energii, słońca, ciepła?
  • Nie masz czasu na dłuższe wakacje, a chciałbyś spędzić z dzieckiem chociaż kilka wakacyjnych dni?
  • Chcesz zrobić niespodziankę mężowi, żonie, mamie, dziecku i zabrać ich na cudowną wyprawę?

Jeśli na chociaż jedno z pytań odpowiedziałaś/ odpowiedziałeś na TAK, to oznacza to, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

“Zakochaj się w Chorwacji” to już kolejna edycja projektu, który debiutował we wrześniu 2021. Od tego momentu z naszych wycieczek w edycji wiosennej i jesiennej skorzystało już kilkanaście grup. Wiem, że taka forma wyjazdów do Chorwacji poza sezonem spodobała się Wam bardzo, dlatego z wielką przyjemnością będę chciała kontynuować ten projekt w sezonie 2024. Za nami już wiosenna wycieczka – Majówka w Chorwacji, która odbyła się w dniach 29.04-7.05.24, a teraz czas na pożegnanie lata i powitanie jesieni właśnie w Chorwacji (Jesienna wycieczka w dniach 23-30.09.24 – szczegóły tutaj).

Podobnie, jak poprzednio, ofertę przygotowałam przy współudziale Chorwatów działających na rynku lokalnym. Moją rolą jest organizacyjne spięcie całości i zadbanie, żebyście czuli się na miejscu fantastycznie. Wykorzystując swoje ponad 12 letnie doświadczenie związane z organizacją wycieczek i imprez integracyjnych oraz moją miłość do Chorwacji od ponad 20 lat stworzyłam ciekawy produkt, który mam nadzieję przypadnie Ci do gustu. Region, do którego chcę Cię zabrać to Riwiera Makarska, leżąca w środkowej Chorwacji. Jest to jedno z piękniejszych miejsc w Chorwacji, w którym majestatyczny masyw gór Biokovo z najwyższym szczytem Sv. Jure ( 1762 m n.p.m) wchodzi wprost do krystalicznego, turkusowego Adriatyku. To tu znajdziesz cudowne, żwirowe i skaliste plaże otulone sosnami alepskimi, w którym muzyką dla Twoich uszu będzie dźwięk cykad. To tu znajdziesz nadmorskie promenady, które łączą miejscowości riwiery. Spacery wzdłuż morza, często w cieniu drzew są nie lada przyjemnością. A jak poczujesz lekkie zmęczenie czy głód wystarczy, że usiądziesz w jedej z wielu mijanych po drodze kawiarenek i restauracji i napijesz się aromatycznej kawy czy zimnego piwa oraz skosztujesz regionalnych przysmaków.

Więcej o Riwierze Makarskiej poczytasz tutaj: https://www.crodea.pl/chorwacja/riwiera-makarska/

O pierwszej edycji projektu Zakochaj się w Chorwacji poczytasz tutaj: https://www.crodea.pl/zakochaj-sie-w-chorwacji-i-edycja-juz-za-nami/

Relacja z ostatniej majówki 2023 vw Chorwacji – tutaj: https://www.crodea.pl/majowe-wycieczki-do-chorwacji-sezon-2023-relacja/

POZNAJ SZCZEGÓŁY MOJEJ OFERTY KLIKAJĄC NA POSZCZEGÓLNE ZAKŁADKI!

DOJAZD DO CHORWACJI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

OFERTA WYCIECZKI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

OFERTA ROZSZERZONA - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

WAŻNE INFORMACJE - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

Masz dodatkowe pytania, skontaktuj się ze mną jak najszybciej, bo czasu na podjęcie decyzji jest niewiele!

Zarezerwuj w swoim kalendarzu termin i zakochaj się w Chorwacji! 

Zapisy na wycieczkę przyjmujemy do 15.06.2024

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

wycieczka

Dodaj komentarz