Jeszcze nie osiadł kurz z naszych butów, jeszcze w myślach bezkresne stepowe krajobrazy i majestatyczne góry Kaukazu, jeszcze mamy w ustach smak przepysznych gruzińskich potraw, a już jesteśmy gotowi, żeby przedstawić Wam nasze pierwsze oferty wypraw do Gruzji. Mamy nadzieję, że tak samo jak my pokochacie ten kraj i będziecie ciągle tam wracać!

JAK DZIAŁAMY?

Schemat naszej wspólnej pracy polsko – gruzińskiej będzie na pewno nieszablonowy. Chcemy, aby oferty były szyte na miarę, dopasowane do Waszych zainteresowań, przygotowane pod kątem nawet najmniejszych grup przyjaciół, rodzin. Dlatego też, jeśli tylko pewnego dnia stwierdzicie, że marzy Wam się Gruzja, a nie bardzo wiecie lub nie bardzo chcecie się sami za to zabrać to po prostu zgłoście się do nas i podajcie termin. Program “Gruzja w pigułce” czy program typowo tematyczny związany z Waszymi zainteresowani – zrealizujemy każde zlecenie! Jesteśmy dla Was na każdym etapie przygotowań do wyjazdu, a także jesteśmy z Wami podczas przemierzania kraju wszerz i wzdłuż.

Od czasu do czasu będziemy Wam również proponować tzw. gotowce, czyli gotowe programy, które przypiszemy do konkretnych terminów. Na bieżąco będziemy śledzić oferty przewoźników, żeby skorzystać z tych lotów, które mają najkorzystniejszą cenę. Na taki termin mogą się zgłaszać pojedyncze osoby, z których uzbieramy kameralne grupy.

KTO JEST ZA CO ODPOWIEDZIALNY?

Do naszej współpracy zapraszamy najlepszych, tych, do których mamy zaufanie i tych, których mieliśmy okazję poznać i  sprawdzić w różnych sytuacjach.

Za sprawy  marketingowe oraz kontakt z klientem będzie odpowiedzialna Joanna Zielińska, która oprócz tego, że zarządza serwisem CroDea.pl i zajmuje się organizowaniem wypoczynku w Chorwacji to dodatkowo pracuje jako pilot wycieczek oraz tworzy programy wycieczek w CroDea Travel. W każdej chwili możecie zadzwonić, napisać i wspólnie stworzymy ofertę idealną!

Po stronie gruzińskiej obsługą zajmie się Mamuka Daneila – Gruzin doskonale mówiący po polsku, którego historyczne wykształcenie przyda się na każdym etapie wędrówki. Będzie on odpowiedzialny za opiekę nad uczestnikami od momentu opuszczenia lotniska do momentu wejścia na lotnisko. Będzie Waszym pilotem, przewodnikiem, czasami kierowcą i zawsze duszą towarzystwa. Mamuka będzie odpowiedzialny również za załatwianie wszystkich spraw związanych z pobytem grupy w Gruzji. Będzie współpracował z podwykonawcami, którzy będą realizowali z nami program wypraw.

Realizacja założonego programu, bezpieczeństwo i przyjemna atmosfera podczas wypraw do Gruzji to nasze priorytety.

Jeśli do tego dołożymy emocje, nasze serca i oczywiście piękno samego kraju to mamy gwarancję udanej wyprawy.

Do zobaczenia na gruzińskich szlakach!

Joanna & Mamuka