CHORWACKI CHILLOUT DLA KOBIET  – 16-23.09.2024

JEDYNA W TYM SEZONIE – WYCIECZKA DO CHORWACJI Z CRODEA.PL TYLKO DLA KOBIET!

  • Marzy Ci się fantastyczny wyjazd w grupie ciekawych, inspirujących kobiet?
  • Lubisz wyjazdy w małych, kameralnych grupach?
  • Szukasz wyjazdu, na którym będziesz mogła naładować akumulatory, oderwać się choc na chwilę od codziennych obowiązków, trosk i problemów i skupić się tylko na sobie?
  • Szukasz pięknego otoczenia i hotelu o wysokim standardzie na spędzenie urlopu?
  • Marzy Ci się krótki, ale intensywny wyjazd do Chorwacji dzięki któremu zakochasz się w Chorwacji, poznasz jej najpiękniejsze zakątki, posmakujesz śródziemnomorskiej kuchni, skorzystasz z uroków ciepłego, krystalicznego Adriatyku i pięknych, żwirowych plaż?
  • Chcesz otrzymać dużą dawkę energii, słońca, ciepła?
  • A może chcesz spędzić wspaniały czas z inną Tobie bliską kobietą – córką, mamą, przyjaciółką?

Jeśli na chociaż jedno z pytań odpowiedziałaś/ odpowiedziałeś na TAK, to oznacza to, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wyrusz ze ze mną na cudowny, kobiecy wyjazd do Chorwacji i celebruj chwile – bo ważne jest TU i TERAZ! Zadbaj o siebie – pozwól sobie na odrobinę przyjemności, relaksu, odpoczynku, daj sobie czas tylko dla siebie, uwolnij swoje emocje, pielęgnuj rytuały, celebruj chwile, stwórz zdrową relację sama ze sobą, bądź uważna na otaczający Cię świat. Zostaw choć na chwilę swoje troski, problemy dnia codziennego, pracę, konsumpcjonizm, obowiązki. Jest okazja żeby zwolnić, przewartościować swoje priorytety, nabrać dystansu. Może właśnie tego potrzebujesz? Być może będziesz miała okazję wsłuchać się w samą siebie i zacząć żyć w harmonii ducha? Daj sobie ten czas, daj sobie przyzwolenie na odpoczynek i zrozumienie. Odkryj w sobie piękną, wrażliwą i wspaniałą kobietę – szczęśliwą żonę, mamę czy córkę.

Wycieczki do Chorwacji dla kameralnych grup organizuję już od kilku sezonów – zwykle w maju oraz we wrześniu. Okres poza wysokim sezonem to najlepszy czas na zwiedzanie tego kraju, dlatego proponuję Ci wrzesień, a dokładnie termin 16-23.09.2024. W tym czasie nie ma już męczących upałów, ani tłumów turystów. Morze jest nadal bardzo ciepłe, a temperatury pozwalają na plażowanie. Chorwackie miejscowości powoli pustoszeją, zostają w nich tylko ci, którzy szukają spokoju, wyciszenia, obcowania w zgodzie z naturą. W takiej właśnie scenerii chciałabym ugościć Ciebie Droga Kobieto – tak, żebyś miała przestrzeń i spokój, żeby odpocząć, wsłuchać się w siebie, być może odnaleźć sens życia, znaleźć inspirację do działania czy nabrać sił na drugą część roku. Wszystko to w rytmie chorwackiego chilloutu – czyli na luzie, na spokojnie, bez stresu i pośpiechu – POLAKO – jak to mówią Chorwaci, i to wszystko w przepięknej scenerii adriatyckiego wybrzeża. Gwarantuję, że po tygodniu spędzonym w Chorwacji chorwacki chillout – czyli w lokalnym języku – POLAKO zostanie z Tobą na dłużej! Dodatkowym atutem jest fakt, że nasza grupa będzie liczyła max. 14-15 osób, więc będzie naprawdę kameralnie i rodzinnie.

Podobnie, jak poprzednio, ofertę przygotowałam przy współudziale Chorwatów działających na rynku lokalnym. Moją rolą jest organizacyjne spięcie całości i zadbanie, żebyście czuły się na miejscu fantastycznie. Wykorzystując swoje ponad 12 letnie doświadczenie związane z organizacją wycieczek i imprez integracyjnych oraz moją miłość do Chorwacji od ponad 20 lat stworzyłam ciekawy produkt, który mam nadzieję przypadnie Ci do gustu. Region, do którego chcę Cię zabrać to Riwiera Makarska, leżąca w środkowej Chorwacji. Jest to jedno z piękniejszych miejsc w Chorwacji, w którym majestatyczny masyw gór Biokovo z najwyższym szczytem Sv. Jure ( 1762 m n.p.m) wchodzi wprost do krystalicznego, turkusowego Adriatyku. To tu znajdziesz cudowne, żwirowe i skaliste plaże otulone sosnami alepskimi, w którym muzyką dla Twoich uszu będzie dźwięk cykad. To tu znajdziesz nadmorskie promenady, które łączą miejscowości riwiery. Spacery wzdłuż morza, często w cieniu drzew są nie lada przyjemnością. A jak poczujesz lekkie zmęczenie czy głód wystarczy, że usiądziesz w jednej z wielu mijanych po drodze kawiarenek i restauracji i napijesz się aromatycznej kawy czy zimnego piwa oraz skosztujesz regionalnych przysmaków.

Dodatkowo, oprócz atrakcji turystycznych chciałabym Ci dać możliwość pracy nad swoim ciałem i duszą. Będziesz mogła skorzystać z pakietu Kobieca odNova – zajęcia z jogi, pilatesu i ćwiczeń ogólnorozwojowych, które będą się odbywały w pięknych okolicznościach przyrody. Ponadto będzie doskonała okazja na self-care, czyli dbałość o siebie, zarówno tą fizyczną, jak i psychiczną, celebrowanie momentów czy treningu uważności (mindfulness). Kawa z widokiem na morze, lampka wina o zachodzie słońca, szum fal, spacer wśród pięknych krajobrazów – gór wchodzących wprost do morza, zapach sosen alepskich, dźwięk cykad, skaczące nad głową wiewiórki, budzący cię rano śpiew ptaków, zdrowe potrawy kuchni śródziemnomorskiej pachnące świeżymi ziołami z lokalnych ogrodów i łąk, błogi wypoczynek na plaży, zdrowotne kąpiele w krystalicznym Adriatyku, taniec na plaży, śmiech, nowe przyjaźnie, nocne rozmowy w klimatycznych beach barach. To wszystko da Ci idealną przestrzeń do wypoczynku, relaksu, wsłuchania się w Twoje ciało, duszę.

Więcej o Riwierze Makarskiej poczytasz tutaj: https://www.crodea.pl/chorwacja/riwiera-makarska/

O pierwszej edycji projektu Zakochaj się w Chorwacji poczytasz tutaj: https://www.crodea.pl/zakochaj-sie-w-chorwacji-i-edycja-juz-za-nami/

Relacja z ostatniej majówki 2023 vw Chorwacji – tutaj: https://www.crodea.pl/majowe-wycieczki-do-chorwacji-sezon-2023-relacja/

POZNAJ SZCZEGÓŁY MOJEJ OFERTY KLIKAJĄC NA POSZCZEGÓLNE ZAKŁADKI!

DOJAZD DO CHORWACJI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

OFERTA WYCIECZKI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

OFERTA ROZSZERZONA - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

WAŻNE INFORMACJE - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

Masz dodatkowe pytania, skontaktuj się ze mną jak najszybciej, bo czasu na podjęcie decyzji jest niewiele!

Zarezerwuj w swoim kalendarzu termin i zakochaj się w Chorwacji! 

Zapisy na wycieczkę przyjmujemy do 30.06.2024

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli nie pasuje Ci ten termin to mamy jeszcze oferty na terminy: 23-20.09.2024 – Jesienna wycieczka do Chorwacji oraz 26-20.08.2024 – szczegóły tutaj Pożegnanie wakacji w Chorwacji – szczegóły tutaj.

wycieczka

Dodaj komentarz