Zadzwoń do nas: + 48 660 448 778

Rabac

Wybierz willę/apartament:

Rabac to niewielka nadmorska miejscowość położona na wschodnim wybrzeżu półwyspu istryjskiego. Mówiąc o miejscowości Rabac nie można nie wspomnieć o Labinie, który położony jest na wzgórzu (320 m n.p.m.) 3 km. od wybrzeża. Obie miejscowości się wzajemnie uzupełniają – Rabac można uznać za turystyczną dzielnicę Labina z hotelami, kempingami, plażami, całą turystyczną infrastrukturą. Natomiast Labin to zabytkowe miasteczko z duszą, z przepięknym Starym Miastem.

Rabac polecamy przede wszystkim rodzinom z dziećmi, ze względu na piękne żwirowe plaże, liczne zatoczki oraz mnóstwo atrakcji, które w sezonie letnim czekają na turystów. Duża ilość restauracji serwuje wyśmienite dania kuchni chorwackiej – szczególnie polecamy owoce morza w różnym wydaniu!

Rabac to doskonałe miejsce na wypoczynek i plażowanie, a dla tych, którzy preferują aktywną turystykę miejsce to stanowi doskonałą bazę wypadową do najciekawszych miejsc Istrii. Nie będą się tu również nudzili miłośnicy sportu bowiem okolica obfituje w kluby dla płetwonurków, stadniny koni, wypożyczalnie rowerów, wypożyczalnie sprzętów pływających, kluby wspinaczki górskiej.

Podwodne życie Adriatyku podpatrzone na jednej z plaż w Rabac:  kliknij tutaj


Odległości z Rabac do:

  • Puli: 48 km
  • Rovinj: 59 km
  • Pazin: 38 km
  • Hum: 47 km
  • Rijeki:66 km
  • Opatiji: 50 km
  • Wenecji: 270 km

Galeria zdjęć – Rabac

Galeria zdjęć – Rabac plaże

Blog – CroDea spełnia marzenia…

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, stworzonego dla wszystkich miłośników Chorwacji i Czarnogóry. Znajdziesz w nim informacje, jakie miejsca warto odwiedzić podczas pobytu na Bałkanach oraz praktyczne porady dotyczące turystycznych atrakcji. Zobacz o czym piszemy, obejrzyj zdjęcia, dodaj swój komentarz!

Zobacz więcej

Dane właściciela Serwisu CroDea.pl

CroDea Joanna Zielińska
ul. Połczyńska 29k/5, 78-300 Świdwin
Telefon: +48 94 716 24 35
+48 660 448 778
Strona internetowa: https://crodea.pl
Email: joanna.zielinska@crodea.pl
%d bloggers like this: