Zadzwoń do nas: + 48 660 448 778

Dolac

NOCLEGI CHORWACJA

DOLAC

NOCLEGI CHORWACJA
Wybierz apartament/willę:

Dolac to niewielka osada położona na trasie Jadrańskiej Magistrali nad brzegiem lazurowego Adriatyku. Tylko 3 km. dzieli Dolac od atrakcyjnego turystycznie Primoštenu i 22 km. od historycznego Šibenika. Miejscowość  szczególnie polecana jest tym, którzy cenią sobie spokój i ciszę oraz piękno otaczającej przyrody. Dolac może być doskonałym miejscem na urlop dla tych, którzy lubią plażować na niezatłoczonych plażach, a wieczory spędzać w okolicznych miasteczkach.
W pobliżu Dolac znajduje się miejscowość Primošten Burni, w której każdy wielbiciel Dalmacji powinien odwiedzić niezwykłe miejsce – Jurlinovi Dvori. Jest to fragment starej, dalmackiej zabudowy, która została przekształcona  w etno-eko -muzeum. Można tam podziwiać kolekcję starych mebli, przedmiotów gospodarstwa domowego i narzędzi rolniczych, regionalnych strojów. Jest tam również malutka kapliczka, w której panuje niezwykła atmosfera.
Więcej zdjęć z Jurlinovi Dvori w galerii w Zakładce Riwiera Šibenik,  a także na blogu CroDea spełnia marzenia.

Odległości z Dolac do najpopularniejszych miejscowości:

  • Primošten – 3 km
  • Šibenik – 22 km
  • Vodice – 40 km
  • Zadar – 112 km
  • Trogir – 33 km
  • Split – 61 km


Galeria zdjęć z plaży w Dolac.

Blog – CroDea spełnia marzenia…

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, stworzonego dla wszystkich miłośników Chorwacji i Czarnogóry. Znajdziesz w nim informacje, jakie miejsca warto odwiedzić podczas pobytu na Bałkanach oraz praktyczne porady dotyczące turystycznych atrakcji. Zobacz o czym piszemy, obejrzyj zdjęcia, dodaj swój komentarz!

Zobacz więcej

Dane właściciela Serwisu CroDea.pl

CroDea Joanna Zielińska
ul. Połczyńska 29k/5, 78-300 Świdwin
Telefon: +48 94 716 24 35
+48 660 448 778
Strona internetowa: https://crodea.pl
Email: joanna.zielinska@crodea.pl
%d bloggers like this: