INFORMACJE DLA TURYSTÓW WYJEŻDŻAJĄCYCH DO CHORWACJI

 

Przed wyjazdem za granicę warto zapoznać się ze specyfiką kraju, do którego się wybierasz!

 

Dział Informacje dla Turystów powstał jako uzupełnienie do ofert zawartych na stronach Serwisu CroDea.pl. Zawarliśmy tam wszystkie istotne sprawy, o które pytają nasi klienci przed wyjazdem.

Sugerujemy, żebyś zapoznał się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi Chorwacji zawartymi w zakładkach:

Przepisy celne i wjazdowe, Warunki naturalne, Plaże w Chorwacji, Chorwacka kuchnia, Transport, a także zwracamy uwagę na  najpotrzebniejsze informacje takie jak: numery alarmowe czy numer tel. do Ambasady Polskiej w Zagrzebiu, które znajdziesz w zakładce Przydatne informacje i linki. Warto sobie je zapisać w notatniku, żeby czuć się bezpieczniej.

Pamiętaj, że każdy kraj ma swój charakter, wyróżniające go elementy, specyficzną kulturę i klimat. Jeśli jesteś wymagającym turystą, który wie, czego chce podczas urlopowych wojaży powiedz nam o tym! Dzięki rozmowie z nami usystematyzujesz sobie wiedzę o kraju, być może zmienisz nieco oczekiwania. Warto również poczytać o specyfice danego kraju w Internecie,  czy po prostu kupić jakiś dobry przewodnik.

W kilkuletnim doświadczeniu mieliśmy klientów (głównie dotyczy to wyjeżdżających do Czarnogóry), którzy  po powrocie do kraju czuli się rozczarowani, że nie tak sobie wyobrażali urlop. Sprawa jednak nie tyle związana była z ich wyobrażeniami, a raczej z brakiem podstawowej wiedzy na temat warunków tam panujących.

Czytaj więc jak najwięcej przed wyjazdem, jeśli brakuje Ci na to czasu, zadzwoń do  nas, dopytaj o każdy szczegół, rozwiej swoje wątpliwości, nie wstydź się pytań – przecież być może do Chorwacji jedziesz pierwszy raz. Przy kolejnych wyjazdach będziesz już ekspertem!

Zagadnienia, które zapisaliśmy w formie mini – poradnika dla turysty wyjeżdżającego do Chorwacji powstały na podstawie pytań, które zadają nam nasi klienci. Mamy nadzieję, że poruszyliśmy wszystkie najważniejsze kwestie. W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wybierz interesujący Cię temat:

Rogoznica 29