Wczasy w Chorwacji – nowość w ofercie CroDea.pl

Miło mi poinformować, że od sezonu 2024 wprowadzam do oferty serwisu CroDea.pl nowość – wczasy w Chorwacji. Inspiracją dla stworzenia tego produktu były wycieczki do Chorwacji dla kameralnych grup, które organizuję już od kilku sezonów. Wycieczki są formą bardziej aktywnego spędzania czasu w Chorwacji, podczas których staram się, jak najwięcej atrakcji pokazać moim uczestnikom w oczywiście bardzo ograniczonym czasie. Dlatego też postanowiłam stworzyć ofertę, która będzie troszkę zbliżona do organizowanych przeze mnie wycieczek, ale tutaj kładę nacisk na relaks i odpoczynek moich uczestników i spędzanie czasu wg ich uznania. Nie “wrzucam” do programu codziennych, całodziennych wycieczek, ale daję możliwość wypoczynku na nieco wolniejszych obrotach. Będzie więc okazja przede wszystkim odpoczynku blisko natury, bowiem miejsce, które wybrałam dla Państwa w sezonie 2024 to Brela – miejscowość, która jest ulubioną destynacją wszystkich miłośników spokoju i krystalicznie czystej wody. Ponad 5 km. żwirowych i miejscami skalistych plaż częściowo porośniętych sosnami, ok. 20 km. górskich szlaków, ścieżka rowerowa, stanowiska do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Wybór jest więc bardzo duży. A tym turystom, którzy zechcą poznać region proponuję udział w fakultatywnych wycieczkach takich jaj np. rejs po Adriatyku, wycieczki w góry, nad jeziora czy do miasta.

Wczasy w Chorwacji z CroDea.pl to forma zorganizowanego pobytu dla grupy ludzi, ale pozostawiająca całkowitą swobodę i niezależność. To oferta dla tych, którzy chcą oszczędzić czas i pieniądze, wybierając gotowe oferty wakacji nad Adriatykiem. To również oferta dla tych, którzy nigdy jeszcze nie byli w Chorwacji i nie mają kompletnie pojęcia, dokąd konkretnie pojechać i co zobaczyć na miejscu. To idealna propozycja dla osób, dla których barierą spędzania urlopu za granicą jest język obcy.

Wczasy obejmują głównie pobyty tygodniowe, z wyjątkiem terminu 26-30.08.24, który oferujemy dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu wolnego, a chciałyby chociaż przez kilka dni odpocząć nad Adriatykiem. AKCJA, REGENERACJA to właśnie oferta dla tych bardzo zapracowanych!

Wczasy w Chorwacji to projekt pilotażowy. Jest to oferta podobna do naszych wycieczek, czyli nie na masową skalę tylko dla małych grup. Dla grup, w której każdy czuje się zaopiekowany i szczególnie zadbany. Dlatego też ceny, które Państwo zobaczycie pod opisem każdego turnusu są skalkulowane w odniesieniu do minimalnej ilości uczestników danego turnusu czyli min. 10 os.

Wczasy w Chorwacji to idealna oferta dla grup zorganizowanych – grup pracowników, członków stowarzyszeń, kół, a także grup przyjaciół czy też kilku rodzin. Oczywiście klienci indywidualni również mogą się zgłaszać, jednak pełna oferta wczasów, o której piszemy poniżej będzie uzależniona od tego, czy zbierze się grupa min. 10 osób.

JAKIE KORZYŚCI DAJEMY CI W OFERCIE WCZASY W CHORWACJI Z CRODEA.PL?

 • Dostajesz od nas gotową ofertę zakwaterowania z wyżywieniem HB w sprawdzonych przez nas wcześniej hotelach w atrakcyjnych regionach Chorwacji – nie musisz tracić czasu na szukanie apartamentów, wybór regionu, a także szukanie dobrych restauracji pod kątem wyżywienia – u nas dostajesz komplet – dobry hotel w atrakcyjnej lokalizacji z pysznym jedzeniem w opcji szwedzkiego stołu uwzględniający kuchnię lokalną (możesz próbować do woli potraw mięsnych, rybnych i wegetariańskich).
 • Terminy wczasów są skorelowane z terminami lotów do Splitu z polskich miast (Gdańsk, Katowice) linią WIZZ AIR – nie musisz zatem jechać swoim autem – możesz szybko i wygodnie polecieć samolotem z najbliższego dla Ciebie lotniska. Oszczędzisz cenny czas – zamiast spędzenia 2-4 dni w podróży spędzisz te dni odpoczywając na plaży. Pomoc w zakupie biletów lotniczych masz gwarantowaną – my możemy to zrobić za Ciebie (łącznie z odprawą online) – Ty przed wyjazdem dostaniesz od nas karty pokładowe. Dodatkowo na Ciebie będzie czekał nasz kierowca, który zawiezie Ciebie i Twoich najbliższych do hotelu.
 • Bezpieczeństwo w czasie urlopu – rzecz obowiązkowa! Nasza oferta Wczasów zawiera ubezpieczenie Ciebie i Twojej rodziny na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenie obejmuje min. KL – leczenie w ambulatorium lub hospitalizacja, koszty ratownictwa, wizyty lekarza, zakup niezbędnych lekarstw i środków opatrunkowych, transport do placówki medycznej, transport do miejsca zakwaterowania po udzieleniu pomocy medycznej, transport do kraju, transport zwłok oraz NNW. Dodatkowo można wykupić ubezpiecznie na bagaż i OC. Gdyby cokolwiek złego się działo – dzwonisz po prostu na całodobowe Assiance i koordynator załatwi za Ciebie wszystkie formalności.
 • Co zobaczyć na miejscu? Jakie wybrać atrakcje? – Z takimi problemami nie będziesz musiał się borykać – my zaproponujemy Ci różne wycieczki po miejscach, które warto odwiedzić. Ty wybierzesz te, które najlepiej Ci pasują. Wycieczki będą realizowane busem lub vanem w małych grupach, więc będzie kameralnie, spokojnie i rodzinnie.
 • Atrakcje niestandardowe – to też dla Ciebie możemy zorganizować! Jeśli marzysz o czymś, czego nie będzie w naszej ofercie standardowej to możesz nam o tym powiedzieć! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby spełnić Twoje urlopowe marzenie!
 • Rezydent na miejscu – podczas pobytu na Wczasach z CroDea.pl będziesz miał pomoc ze strony rezydenta – w przypadku jakichkolwiek problemów zawsze możesz się zgłosić i otrzymasz pomoc i wsparcie przez 24 h/dobę.

RIWIERA MAKARSKA – REGION, KTÓRY DLA CIEBIE WYBRALIŚMY NA URLOP W CHORWACJI

W sezonie 2024 proponujemy wczasy w jednym z piękniejszych regionów Chorwacji – Riwierze Makarskiej. Riwiera Makarska usytuowana jest w środkowej części Chorwacji, w regionie zwanym Dalmacja. Charakterystyczną cechą krajobrazu jest masyw gór Biokovo (z najwyższym szczytem Sv. Jure 1762 m n.p.m, który jest najwyższym szczytem Dalmacji i drugim co do wysokości szczytem Chorwacji) wchodzący wprost do krystalicznego Adriatyku. Plaże Riwiery charakteryzują się łagodnym wejściem do wody (idealna opcja dla dzieci i osób, które nie czują się pewnie w wodzie), są pokryte białymi drobnymi kamyczkami i żwirkiem, miejscami można znaleźć piasek. Uroku dodają skałki, które sprawiają, że wybrzeże w tej części Chorwacji nie jest monotonne, poza tym to dobra propozycja dla tych, którzy lubią skakać do wody i snoorkować. Na plażach Riwiery Makarskiej możesz liczyć na cień, który dają sosny alepskie. W nich chowają się cykady, dające podczas upalnych dni niesamowity koncert, a także bawią się czarne wiewiórki czy dają poranne i wieczorne koncerty różne gatunki ptaków.

Stolicą Riwiery Makarskiej jest miasto Makarska, jest to największe miasto regionu. Tu znajdziesz moc atrakcji w postaci kawiarenek, restauracji, małej starówki, dwóch półwyspów porośnietych bogatą śródziemnomorską roślinnością – idealne miejsca na prawdziwy odpoczynek z dala od turystycznej wrzawy. Wieczorem Makarska tętni życiem – możesz wybrać się na dyskotekę czy posłuchać koncertu na żywo w wielu kawiarniach i restauracjach. Z Makarskiej możesz również popłynąć w rejs na okoliczne wyspy.

Hotele, do których Państwa zapraszamy w sezonie 2024 znajdują się w miejscowości Brela. Cicha, spokojna miejscowość ciągnącą się przez kilka kilometrów obfituje w różnorodne plaże – od miejsc z piaskiem, po żwirek oraz skałki. W miejscowości znajduje się wszystko, co potrzebuje każdy turysta – sklepy spożywcze i ogólnoprzemysłowe, kawiarnie, beach bary, restauracje, bankomaty, przystanek autobusowy, ścieżka rowerowa. Jeśli jednak uznasz Brelę za spokojną to spacerem nadmorskim deptakiem możesz dojść do sąsiedniej, nieco większej miejscowości – Baska Voda.

Najbliższe miejscowości, które warto odwiedzić: Trogir – 70 km, Split 50 km, Lotnisko SPlit 66 km, Makarska 14 km, Omis 25 km.

Więcej o regionie przeczytasz tutaj.

HOTELE, JAKIE MAMY W OFERCIE W SEZONIE 2024

 • Hotel Mala Berulia 4* w ofercie dla turnusów: II, III, IV zlokalizowany na terenie resortu Berulia 5* z basenem typu infinity, 50 m. od plaży. Oficjalna strona hotelu: tutaj i resortu tutaj.
 • Hotel Marina 4* w ofercie dla turnusu I, bez basenu, 10 m. od plaży. Hotel po remoncie w sezonie 2023/24, zmiana kategoryzacji z 3 na 4*. Oficjalna strona hotelu: kliknij tutaj

WARUNKI ORGANIZACJI WCZASÓW Z CRODEA.PL

 • Oferta wczasów w ramach jednego turnusu skalkulowana jest dla grupy min. 10 os. Przy takiej ilości osób zapewniamy Państwu całość świadczeń takich jak opieka rezydenta na miejscu, organizacja transferu, możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych. W sytuacji, gdy nie zbierze się minimalna ilość osób wówczas możemy Państwu zaproponować zakwaterowanie i wyżywienie w w/w hotelach, jednak już bez możliwości korzystania na miejscu z naszych wycieczek fakultatywnych i obsługi rezydenta. Na pomoc we wszystkich sprawach związanych z pobytem, podróżą, transferem możecie Państwo na nas liczyć, jednak nie będzie przedstawiciela naszego biura na miejscu, w Chorwacji. Cena wczasów będzie niższa i będzie skalkulowana w oparciu o ilość osób oraz zapotrzebowanie na dane usługi.
 • Warunki płatności – w momencie zebrania min. 10 os. wpłata zadatku w wysokości 20 procent wartości, pozostała kwota przed wyjazdem.
 • Termin zgłoszeń – im szybciej, tym lepiej. Wynika to z konieczności potwierdzenie ostatecznej ilości zarezerwowanych miejsc w hotelach oraz od cen lotów – im później, tym ceny będą wyższe. Proponujemy termin do 15.01.2024, w którym chcielibyśmy się zamknąć z kompletowniem grup na poszczególne turnusy. Poza tym, ilość miejsc jest ograniczona!
 • Wszelkie informacje i zgłoszenia przyjmuje Joanna Zielińska tel. 660 448 778

OFERTY WCZASÓW Z CRODEA.PL NA SEZON 2024

I TURNUS / POWITANIE LATA : 21.06-28.06.2024 - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

II TURNUS / LATO W CHORWACJI : 24.06 - 1.07.2024 - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

III TURNUS / AKCJA REGENERACJA: 26.08-30.08.2024 - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

IV TURNUS / JESIEŃ W CHORWACJI: 16.09-23.09.2024 - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

WYCIECZKA / JESIEŃ W CHORWACJI: 23.09-30.09.2024 - OFERTA W PRZYGOTOWANIU

Masz dodatkowe pytania, skontaktuj się ze mną jak najszybciej, bo czasu na podjęcie decyzji jest niewiele!

Zarezerwuj w swoim kalendarzu termin i wypocznij w Chorwacji! 

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE JUŻ TERAZ ŻEBY SKORZYSTAĆ Z TAŃSZYCH BILETÓW LOTNICZYCH! OFERTA WAŻNA DO 15.01.2024

wycieczka

Dodaj komentarz