Wiosenna wycieczka do Chorwacji 11-16.05.24

ZAKOCHAJ SIĘ W CHORWACJI – WIOSENNA WYCIECZKA DO CHORWACJI Z CRODEA.PL

  • Marzy Ci się krótki, ale intensywny wyjazd do Chorwacji dzięki któremu zakochasz się w Chorwacji, poznasz jej najpiękniejsze zakątki, posmakujesz śródziemnomorskiej kuchni, skorzystasz z uroków ciepłego, krystalicznego Adriatyku i pięknych, żwirowych plaż?
  • Chcesz odpocząć od codziennych obowiązków i nabrać sił oraz odciąć się choć na chwilę od problemów dnia codziennego?
  • Chcesz otrzymać dużą dawkę energii, słońca, ciepła?
  • Chcesz zrobić niespodziankę mężowi, żonie, mamie, dziecku i zabrać ich na cudowną wyprawę?
  • Chcesz poznać fenomen tego małego kraju nad Adriatykiem i dowiedzieć się, dlaczego większość turytów zakochuje się w Chorwacji?

Jeśli na chociaż jedno z pytań odpowiedziałaś/ odpowiedziałeś na TAK, to oznacza to, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

“Zakochaj się w Chorwacji” to już kolejna edycja projektu, który debiutował we wrześniu 2021. W sezonie 2023 do Chorwacji pojechały z moim biurem podróży trzy grupy – dwie grupy w maju, jedna we wrześniu. Wiem, że taka forma wyjazdów do Chorwacji poza sezonem spodobała się Wam bardzo, dlatego z wielką przyjemnością będę chciała kontynuować ten projekt w sezonie 2024. Na wiosnę 2024 zaplanowałam dwie propozycje wycieczek do Chorwacji – jedna na Majówkę (termin 29.04 – 7.05.24 – ofertę znajdziesz tutaj: https://www.crodea.pl/majowka-2024-w-chorwacji/, druga w terminie 11-16.05.24 – wycieczka pod hasłem Wiosna w Chorwacji.

Podobnie, jak podczas ostatnich wyjazdów, ofertę przygotowałam przy współudziale Chorwatów działających na rynku lokalnym. Moją rolą jest organizacyjne spięcie całości i zadbanie, żebyście czuli się na miejscu fantastycznie. Wykorzystując swoje ponad 12 letnie doświadczenie związane z organizacją wycieczek i imprez integracyjnych oraz moją miłość do Chorwacji od ponad 20 lat stworzyłam ciekawy produkt, który mam nadzieję przypadnie Ci do gustu. Region, do którego chcę Cię zabrać to Riwiera Makarska, leżąca w środkowej Chorwacji. Jest to jedno z piękniejszych miejsc w Chorwacji, w którym majestatyczny masyw gór Biokovo z najwyższym szczytem Sv. Jure ( 1762 m n.p.m) wchodzi wprost do krystalicznego, turkusowego Adriatyku. To tu znajdziesz cudowne, żwirowe i skaliste plaże otulone sosnami alepskimi, w którym muzyką dla Twoich uszu będzie dźwięk cykad. To tu znajdziesz nadmorskie promenady, które łączą miejscowości riwiery. Spacery wzdłuż morza, często w cieniu drzew jest nie lada przyjemnością. A jak poczujesz lekkie zmęczenie czy głód wystarczy, że usiądziesz w jednej z wielu mijanych po drodze kawiarenek i restauracji i napijesz się aromatycznej kawy czy zimnego piwa oraz skosztujesz regionalnych przysmaków.

Wycieczka “Wiosna w Chorwacji” to oferta dość krótkiego pobytu w Chorwacji, ale bardzo komfortowego. Uczestnicy będą zakwaterowani w obiekcie Mala Berulia 4* w Breli, który zlokalizowany jest na terenie resortu Berulia o standardzie 5*. Doskonała obsługa, świetne położenie hotelu (zaledwie kilkanaście metrów od żwirowej plaży), basen z widokiem na korony sosen alepskich i morze, urozmaicone posiłki z potrawami kuchni śródzimmnorskiej i regionalnej. Na terenie tego resortu na pewno nikt się nie będzie nudził. Resort Berulia położony jest na końcu Breli, co oznacza, że w ciągu kilku, kilkunastu minut spacerem dojdziemy do sąsiedniej miejscowości Baska Voda. Tu znajdziemy mnóstwo restauracji, kawiarni i beach barów. Miejscowości Brela i Baska Voda to jedne z piękniejszych miejsc na Riwierze Makarskiej.

Więcej o Riwierze Makarskiej poczytasz tutaj: https://www.crodea.pl/chorwacja/riwiera-makarska/

O pierwszej edycji projektu Zakochaj się w Chorwacji poczytasz tutaj: https://www.crodea.pl/zakochaj-sie-w-chorwacji-i-edycja-juz-za-nami/

Relacja z ostatniej majówki w Chorwacji – tutaj: https://www.crodea.pl/majowe-wycieczki-do-chorwacji-sezon-2023-relacja/

Parę słów na temat wiosennej wycieczki na naszym kanale na Youtube: https://youtu.be/TB6CehnZTY0?si=Uc88PQLC–V6l-0j

Galeria zdjęć – Hotel Berulia i najbliższa plaża

POZNAJ SZCZEGÓŁY MOJEJ OFERTY KLIKAJĄC NA POSZCZEGÓLNE ZAKŁADKI!

DOJAZD DO CHORWACJI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

OFERTA WYCIECZKI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

OFERTA ROZSZERZONA - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

WAŻNE INFORMACJE - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

Masz dodatkowe pytania, skontaktuj się ze mną jak najszybciej, bo czasu na podjęcie decyzji jest niewiele!

Zarezerwuj w swoim kalendarzu termin i zakochaj się w Chorwacji! 

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE JUŻ TERAZ ŻEBY SKORZYSTAĆ Z TAŃSZYCH BILETÓW LOTNICZYCH! OFERTA WAŻNA DO 29.04.2024

wycieczka

Dodaj komentarz