• Marzy Ci się krótki, ale intensywny wyjazd do Chorwacji dzięki któremu zakochasz się w Chorwacji, poznasz jej najpiękniejsze zakątki, posmakujesz śródziemnomorskiej kuchni, skorzystasz z uroków ciepłego, krystalicznego Adriatyku i pięknych, żwirowych plaż?
  • Chcesz odpocząć od codziennych obowiązków i nabrać sił na czasy, w których nas straszą kolejną falą zachorowań?
  • Chcesz otrzymać dużą dawkę energii przed okresem jesienno-zimowym?
  • Chcesz zrobić niespodziankę mężowi, żonie, mamie, dziecku?

Jeśli na chociaż jedno z pytań odpowiedziałaś/ odpowiedziałeś na TAK, to oznacza to, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!


“Zakochaj się w Chorwacji” to oferta, którą przygotowałam przy współudziale firm, działających na rynku lokalnym. Moją rolą jest organizacyjne spięcie całości i zadbanie, żebyście czuli się na miejscu fantastycznie. Wykorzystując swoje ponad 10 letnie doświadczenie związane z organizacją wycieczek i imprez integracyjnych oraz moją miłość do Chorwacji od ponad 20 lat stworzyłam dla Ciebie ciekawy produkt, który mam nadzieję przypadnie Ci do gustu. Miejscowość, do której chcę Cię zabrać to Brela, która leży w środkowej Chorwacji, na Riwierze Makarskiej. Riwiera Makarska to jeden z najpiękniejszych regionów w Chorwacji, w którym majestatyczny masyw gór Biokovo z najwyższym szczytem Sv. Jure ( 1762 m n.p.m) wchodzi wprost do krystalicznego, turkusowego Adriatyku. Brela natomiast to miejscowość, która charakteryzuje się cudownymi, żwirowymi i skalistymi plażami otulonymi piniowym lasem, w którym muzyką dla Twoich uszu będzie dźwięk cykad. Symbolem miejscowości jest słynny Kamień Brela, czyli skała w Adriatyku, na której rośnie drzewo. Plusem lokalizacji Breli jest to, że jest ona połączona nadmorską promenadą z innymi miejscowościami Riwiery – jeśli lubisz spacery w takich okolicznościach przyrody to możesz nawet dojść na piechotę (ok. 10 km) do “stolicy” Riwiery, czyli miejscowości Makarska. W Breli oraz stykającej się z nią miejscowości Baska Voda znajdziesz mnóstwo klimatycznych kawiarni, beach barów i restauracji, które serwują przysmaki dalmatyńskiej kuchni.

Więcej o Riwierze Makarskiej oraz Breli poczytasz tutaj: https://www.crodea.pl/chorwacja/riwiera-makarska/

POZNAJ SZCZEGÓŁY MOJEJ OFERTY KLIKAJĄC NA POSZCZEGÓLNE ZAKŁADKI!

DOJAZD DO CHORWACJI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

OFERTA BASIC - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

OFERTA ROZSZERZONA - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

WARUNKI WJAZDU DO CHORWACJI I POWROTU Z CHORWACJI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

WAŻNE INFORMACJE- KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

Masz dodatkowe pytania, skontaktuj się ze mną jak najszybciej, bo czasu na podjęcie decyzji jest niewiele!

Zarezerwuj w swoim kalendarzu termin 20-24.09.2021 i zakochaj się w Chorwacji! Wyślij zgłoszenie już teraz! Oferta ważna tylko do 14.09.2021!

wycieczka

Dodaj komentarz