Windsurfing w Omiš

Niekwestionowanym walorem Chorwacji jest ciepły, krystaliczny Adriatyk. Większość osób przyjeżdzających do Chorwacji wybiera błogie plażowanie i kąpiele morskie. Ale Adriatyk daje turystom dużo więcej. To tu, w Chorwacji możesz spróbować czegoś więcej niż klasycznego pływania w morzu czy snoorkowania. My chcielibyśmy zaproponować Ci aktywne spędzanie czasu nad morzem z deską surfingową! Jeśli chcesz poczuć wiatr we włosach i wiatr w żaglu, zasmakować odrobinę morskiej przygody i otrzymać odpowiednią dawkę adrenaliny, a przede wszystkim dużą porcję wyśmienitej zabawy to mamy propozycję idealną dla Ciebie. W sezonie 2021 nawiązaliśmy kooperację z polską szkołą windsurfingu Tramontana Activ Holiday zlokalizowaną w Omiš i przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę na aktywne spędzenie czasu w Chorwacji.

Nasz standardowa oferta to kursy w dwóch wariantach – kurs krótki 1-3 dniowy lub średni 2-5 dniowy. Oczywiście jeśli masz specjalne życzenia jesteśmy je w stanie spełnić i przygotować ofertę specjalnie szytą na miarę! Kursy windsurfingu polecamy każdemu, bez znaczenia na wiek! Przygodę z deską mogą rozpocząć dzieci już od piątego roku życia. Kadra szkoleniowa Tramontana doskonale radzi sobie z najmłodszymi uczestnikami kursów i ma doświadczenie. Ponadto płytkie, ciepłe morze i piaszczyste dno w tej części regionu powoduje, że dla początkujących windsurferów warunki szkolenia są naprawdę idealne. A jeśli jesteś już zaawansowanym windsurferem w Tramontana możesz wypożyczyć sprzęt i surfować po wodach Adriatyku do woli!

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ:

KURS MINI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

KURS MIDI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

Warunkiem rezerwacji terminu na kurs jest wpłata 20% wartości kursu w PLN. Pozostała część kwoty płatna na miejscu.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz spędzić w Chorwacji urlop inaczej niż zwykle, bardziej aktywnie i z przygodami? Skontaktuj się z nami jak najszybciej, umów się na termin kursu i poczuj smak morskiej przygody na falach Adriatyku!

Zapraszamy na krótką rozmowę z właścicielem firmy panem Mateuszem Ziembą, którą przeprowadziliśmy w czerwcu 2021 r.

Dodaj komentarz