Zmiana terminu wycieczki do Chorwacji

Informuję, iż zmienił się termin wiosennej wycieczki do Chorwacji. Pierwotnie wyjazd zaplanowany był na okres od 11.05 do 17.05.2023. Aktualna oferta dla wycieczki “Zakochaj się w Chorwacji” to termin 10.05-17.05.2023.

Zmiana terminu wynika z bardzo dużej podwyżki ceny lotu do Splitu w dniu 11.05.23. W momencie przygotowywania oferty cena kształtowała się na poziomie 40 eur za lot, natomiast w chwili obecnej cena ta wzrosła do 227 eur! Dlatego też zdecydowałam, że wylecimy 10.05, kiedy loty są znacznie tańsze – ok. 70 eur (wcześniejsza godzina wylotu) i zyskamy ok. półtora dnia pobytu więcej.

Koszt wycieczki w terminie 10-17.05 zwiększyłam bardzo symbolicznie o 36 eur/os. Dzięki temu, że mam trochę więcej osób niż zakładałam w kalkulacji udało mi się tak sporządzić ofertę, że za dodatkowy dzień pobytu z wyżywieniem dopłacają Państwo tak niewiele.

Dodatkowy dzień, jaki mamy w programie możemy zagospodarować dwojako: pobyt w Breli i odpoczynek albo wycieczki fakultatywne (rejs statkiem na wyspę Brac, wycieczka do Mostaru i Međugorje w Bośni i Hercegowinie, wycieczka nad Jeziora Baćinska). Cena wycieczki fakultatywnej zależy od ilości chętnych.

Szczegóły dotyczące wycieczki – program oraz cenę znajdą Państwo tutaj.

Dodaj komentarz