Wiosenna wycieczka do Chorwacji -10-17.05.2023
  • Marzy Ci się krótki, ale intensywny wyjazd do Chorwacji dzięki któremu zakochasz się w Chorwacji, poznasz jej najpiękniejsze zakątki, posmakujesz śródziemnomorskiej kuchni, skorzystasz z uroków ciepłego, krystalicznego Adriatyku i pięknych, żwirowych plaż?
  • Chcesz odpocząć od codziennych obowiązków i nabrać sił oraz odciąć się choć na chwilę od problemów dnia codziennego?
  • Chcesz otrzymać dużą dawkę energii, słońca, ciepła?
  • Chcesz zrobić niespodziankę mężowi, żonie, mamie, dziecku i zabrać ich na cudowną wyprawę?

Jeśli na chociaż jedno z pytań odpowiedziałaś/ odpowiedziałeś na TAK, to oznacza to, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

“Zakochaj się w Chorwacji” to już trzecia edycja projektu, który debiutował we wrześniu 2021. Wówczas, na pierwszej wycieczce z kameralną grupą 6 os. spędziłam przepiękny czas w Chorwacji pokazując im to, co w tym kraju najpiękniejsze. Wróciliśmy do domów wypoczęci, szczęśliwi, a uczestnicy nabrali chęci na dalsze eksplorowanie tego kraju. Następny wyjazd w maju 2022 przyniósł również mnóstwo satysfakcji uczestnikom, a okoliczności wiosennej Chorwacji ku temu sprzyjały. Dlatego też postanowiłam powtórzyć to przedsięwzięcie i przygotowałam kolejny termin wiosennego pobytu w Chorwacji dla małej grupy w terminie 10-17.05.2023

Podobnie, jak poprzednio, ofertę przygotowałam przy współudziale Chorwatów działających na rynku lokalnym. Moją rolą jest organizacyjne spięcie całości i zadbanie, żebyście czuli się na miejscu fantastycznie. Wykorzystując swoje ponad 11 letnie doświadczenie związane z organizacją wycieczek i imprez integracyjnych oraz moją miłość do Chorwacji od ponad 20 lat stworzyłam dla ciekawy produkt, który mam nadzieję przypadnie Ci do gustu. Miejscowość, do której chcę Cię zabrać to Brela, która leży w środkowej Chorwacji, na Riwierze Makarskiej. Riwiera Makarska to jeden z najpiękniejszych regionów w Chorwacji, w którym majestatyczny masyw gór Biokovo z najwyższym szczytem Sv. Jure ( 1762 m n.p.m) wchodzi wprost do krystalicznego, turkusowego Adriatyku. Brela to miejscowość, która charakteryzuje się cudownymi, żwirowymi i skalistymi plażami otulonymi piniowym lasem, w którym muzyką dla Twoich uszu będzie dźwięk cykad. Symbolem miejscowości jest słynny Kamień Brela, czyli skała w Adriatyku, na której rośnie drzewo. Plusem lokalizacji Breli jest to, że jest ona połączona nadmorską promenadą z innymi miejscowościami Riwiery – jeśli lubisz spacery w takich okolicznościach przyrody to możesz nawet dojść na piechotę (ok. 10 km) do “stolicy” Riwiery, czyli miejscowości Makarska. W Breli oraz stykającej się z nią miejscowości Baska Voda znajdziesz mnóstwo klimatycznych kawiarni, beach barów i restauracji, które serwują przysmaki dalmatyńskiej kuchni.

Więcej o Riwierze Makarskiej oraz Breli poczytasz tutaj: https://www.crodea.pl/chorwacja/riwiera-makarska/

O pierwszej edycji projektu Zakochaj się w Chorwacji poczytasz tutaj: https://www.crodea.pl/zakochaj-sie-w-chorwacji-i-edycja-juz-za-nami/

POZNAJ SZCZEGÓŁY MOJEJ OFERTY KLIKAJĄC NA POSZCZEGÓLNE ZAKŁADKI!

DOJAZD DO CHORWACJI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

OFERTA WYCIECZKI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

OFERTA ROZSZERZONA - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

WARUNKI WJAZDU DO CHORWACJI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

WAŻNE INFORMACJE - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

Uwaga! Na ten termin nie mamy już wolnych miejsc. Zapraszamy na termin 2-08.05.2023

wycieczka

Dodaj komentarz