KOTMarzy Ci się Chorwacja i wakacje z psem? To możliwe, nie musisz zostawiać swojego pupila w domu!

Mamy dla Ciebie propozycję apartamentów w Chorwacji, które akceptują zwierzęta domowe.

Chęć podróżowania z czworonożnymi pupilami to bardzo częsta sytuacja, z którą spotykamy się na co dzień podczas rozmów z naszymi klientami. Każdy właściciel czworonoga wie, że wyruszając z psem czy kotem za granicę musi spełnić szereg określonych wymogów. Chyba jedną z najważniejszych spraw, która bezpośrednio nie zależy od właściciela czworonoga jest znalezienie apartamentu, w którym akceptowane są zwierzęta.

Niestety odsetek ofert, w którym akceptowane są psy czy koty nie jest imponujący. Najczęściej właściciele nie przyjmują zwierząt z powodu swojej alergii na sierść (a apartament później trzeba gruntownie posprzątać), inni dla zasady, że do ich apartamentu mogą przyjechać rodziny z alergikami. Czasami niechęć przyjmowania rodzin z psami pojawia się nagle, kiedy pies pozostawiony przez całe dnie w apartamencie wyje i szczeka, przeszkadzając tym samym innym gościom. Wówczas tacy właściciele apartamentów proszą mnie o dokonanie zmiany stronie, że obiekt nie akceptuje psów.

Przy tej okazji apelujemy do wszystkich właścicieli psów – wybierając się ze swoimi pupilami na urlop dbajcie o nich szczególnie!

  • Nie zostawiajcie ich w rozgrzanym słońcem samochodzie.
  • Zwracajcie uwagę, czy inni plażowicze akceptują psy przebywające na plaży i kąpielisku.
  • Dbajcie o to, żeby psiak miał dostęp do wody do picia.
  • Nie zostawiajcie samego zwierzaka na całe dnie w apartamencie – inni goście i mieszkańcy domu nie mają ochoty cały dzień słuchać Waszego szczekającego i wyjącego z tęsknoty psa.
  • Sprzątajcie po swoim pupilu otoczenie, w którym przebywacie.

Jeśli każdy będzie się zachowywał zgodnie z wymienionymi zasadami wówczas nie będzie sytuacji, że co roku kilku właścicieli będzie rezygnowało z możliwości zakwaterowania rodzin z psami!

APARTAMENTY W CHORWACJI I CZARNOGÓRZE, GDZIE AKCEPTOWANE SĄ PSY i KOTY:

Poniżej prezentujemy listę obiektów, w których właściciele akceptują domowych pupili:

CHORWACJA

Istria

Riwiera Šibenik

Riwiera Trogir

Riwiera Omiš

Riwiera Makarska

Riwiera Klek

Wyspa Brač

Wyspa Hvar

Wyspa Korčula


CZARNOGÓRA