Zmiany w warunkach przyjmowania rezerwacji w sezonie 2021 w serwisie CroDea.pl

Drodzy Klienci,

w związku z sytuacją panującą na świecie dotyczącej pandemii informujemy, że zmieniamy na określony czas system rezerwacji miejsc noclegowych w Chorwacji poprzez serwis CroDea.pl na sezon 2021.

Jesteśmy świadomi, że obecna sytuacja nie napawa optymizmem i wiele osób zastanawia się, jak będzie wyglądał tegoroczny urlop. Wiele osób ma obawy przed decydowaniem się dokąd w tym roku pojechać, bo nikt do końca nie wie, jak będzie wyglądała sytuacja związana z wjazdem do kraju docelowego, a także jakie warunki będą obowiązywały w krajach tranzytowych. Dlatego też postanowiliśmy, podobne jak w roku 2020 zmienić nieco nasz regulamin tak, żeby dać Państwu poczucie bezpieczeństwa w zakresie rezerwacji miejsc noclegowych.

Od 21.04.2021 wprowadzamy zmiany, które dotyczą sposobu zapłaty zadatku na poczet rezerwacji. Zwykle faktura na zadatek była wystawiana w dniu dokonania rezerwacji. Teraz, większość rezerwacji przyjętych od 21.04 będą miały obowiązek wpłaty zadatku z odroczonym terminem, kilka dni przed wyjazdem lub w czasie, kiedy sytuacja w Europie będzie już ustabilizowana. Oczywiście do momentu wpłaty zadatku rezerwacja obowiązuje i absolutnie nie zostanie anulowana.

Zastrzegamy sobie możliwość postępowania wg regulaminu opublikowanego na stronie w sytuacji, kiedy właściciel nie zgodzi się na takie rozwiązanie. Mamy nadzieję, że takiej sytuacji nie będzie, ale w naszej ofercie każdy dom należy do innego właściciela i właściciel ostatecznie decyduje o warunkach i sposobie wpłaty zadatku.

O nowych warunkach dokonywania rezerwacji przez serwis CroDea.pl oraz o warunkach wjazdu do Chorwacji po 15.04.2021 posłuchacie tutaj:

Dodaj komentarz