Zamknięte w fotografiach wspomnienia z urlopu w Chorwacji – to nowy projekt w ofercie CroDea.pl, który jest połączeniem moich pasji takich jak: Chorwacja, fotografia i wizaż. Skierowany do osób, które są zainteresowane oryginalną pamiątką przywiezioną z urlopu w Chorwacji, czyli pakietem rodzinnych fotografii z przepięknymi krajobrazami w tle. Dodatkowo do pakietu dołączę profesjonalny makijaż dla jednej kobiety w rodzinie.

Zaciekawiła Ciebie moja oferta? Spotkamy się w Chorwacji na lifestylowej sesji zdjęciowej? Zapoznaj się ze szczegółami mojej propozycji i zarezerwuj termin!

CHORWACJA

Chorwacja to moje miejsce na ziemi, tu mogłabym żyć, pracować, wypoczywać. Zakochałam się w tym kraju 20 lat temu i ta miłość trwa do dziś. Nie wyobrażam sobie urlopu bez Chorwacji, po prostu chyba jestem od niej uzależniona. Moją miłość do tego kraju mogą wyczuć moi klienci podczas rozmów telefonicznych, myślę, że jest ona widoczna również na łamach tej strony. Jestem szczęściarą, że moja praca związana jest właśnie z tym regionem Europy. Cieszę się, że 10 lat temu podjęłam decyzję o rozpoczęciu działalności gospodarczej, praca przy projekcie CroDea.pl ciągle przynosi mi ogromną satysfakcję, a tysiące moich klientów pokochało ten uroczy zakątek nad Adriatykiem.

FOTOGRAFIA

Fotografia towarzyszy mi praktycznie od początku mojej działalności zawodowej. Mam mnóstwo zdjęć z Chorwacji, a także z wielu miejsc, które odwiedzam jako turystka. Fotografuję zawsze uczestników wycieczek szkolnych i rodzinnych, które organizuję i na które jeżdżę jako pilot. Chętnie robię zdjęcia dzieciom, lubię portrety, na nich widać emocje, które bywają różnorodne na wycieczkach czy różnego rodzaju warsztatach. Interesuje mnie również fotografia detali architektonicznych, które widzę w europejskich miastach – klamki, kołatki, bramy, okiennice, okna, ozdoby na drzwi, tabliczki z numerami. Niby drobiazgi, ale takie elementy stanowią dopełnienie całego splendoru wielkich i małych miast. Oczywiście uwielbiam również fotografowanie krajobrazów z morzem w roli głównej. Moje zdjęcia z Chorwacji możecie obejrzeć na łamach tej strony. Ponadto w mediach społecznościowych na Facebooku oraz Instagramie staram się codziennie publikować kilka najciekawszych, najpiękniejszych zdjęć z moich licznych wojaży. Nigdzie nie ruszam się bez aparatu, mogę być pewna, że kiedy mnie coś poruszy, zauroczy, to coś, co uchwycę na zdjęciu zwyczajnie zatrzyma ten moment na wieki. Zawsze będę mogła spojrzeć na dane zdjęcie, żeby powrócić wspomnieniami do miejsca, sytuacji, ludzi. Fotografia ma za zadanie zamknąć te najpiękniejsze momenty w naszym życiu i nie pozwoli nam o nich zapomnieć, to po prostu taka skarbnica wspomnień. Naciśnięcie spustu migawki aparatu trwa ułamek sekundy, a powstała na skutek tego fotografia może trwać wiecznie. Jak powiedział kataloński artysta Joan Miró – “możesz obejrzeć zdjęcie przez tydzień i nigdy więcej o tym nie myśleć. Możesz też spojrzeć na zdjęcie przez chwilę i pomyśleć o nim przez całe życie”. Moim marzeniem jest, żeby kiedyś zrobić właśnie takie zdjęcie.

WIZAŻ – PROJEKT SKLEPIK MARZEŃ CRODEA DREAMS

Wizażem na poważnie zaczęłam interesować się na początku 2020, na początku testowałam różne techniki makijażu na sobie. Potem zrobiłam kilka profesjonalnych kursów wizażowych, teraz swoje umiejętności wykorzystuję malując znajome oraz klientki. Realizowałam również projekt Metamorfoza 40+ skierowany do pań po czterdziestce oraz Dozwolone do lat 18 – skierowany dla nastolatek. Dzięki tym projektom kobiety mogą zobaczyć, jak proste triki w makijażu potrafią zmienić ich wygląd i tym samym dodać pewności siebie. Niezwykłą satysfakcję daje mi poczucie, że choć na chwilę mogę kobietę zamienić w prawdziwą boginię, świadomą swojego piękna i kobiecości. Dlatego też po wykonanym makijażu robię każdej kobiecie zdjęcie, bo chcę, żeby tą chwilą cieszyły się tak długo, jak tylko będą chciały. Zdjęcie mają zawsze pod ręką i mogą spojrzeć, kiedy tylko dopadnie ich smutek czy przygnębienie. Fo­tog­ra­fia to ułamek se­kun­dy, który może trwać wiecznie, jeśli tylko tego chcemy. Więcej o mojej działalności związanej z wizażem i kosmetycznymi inspiracjami dla kobiet możecie przeczytać na stronie Sklepik Marzeń.

Tak oto na skutek fuzji tych trzech pasji w czerwcu 2021 rusza projekt Zamknięte w fotografiach wspomnienia z urlopu w Chorwacji. Mam ogromną przyjemność przedstawić Wam szczegóły mojej nowej oferty. Mam nadzieję, że spodoba się Wam i będziemy mieli okazję spotkać się w Chorwacji, a efekty mojej pracy będą dla Was stanowić cudowną pamiątkę z rodzinnego urlopu nad Adriatykiem.

CO WCHODZI W SKŁAD OFERTY?

DO KOGO SKIEROWANA JEST OFERTA?

CZAS I MIEJSCE REALIZACJI USŁUGI

REALIZACJA USŁUGI

CENA USŁUGI

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO NASZEGO SPOTKANIA

Powyższa oferta jest moją propozycją, którą oczywiście można zmodyfikować. Jest możliwość przygotowania oferty indywidualnie pod Twoje potrzeby. Proszę daj mi znać, co Cię interesuje, postaram się przygotować dla Ciebie coś wyjątkowego. Jeśli interesuje Cię inny termin daj znać proszę, być może pojawię się w Chorwacji również w innym terminie.

Dodaj komentarz