kwiatDrodzy Klienci,

piękny, beztroski czas wakacji niestety już za nami. Pewnie wielu z Was wspomina jeszcze urlop w Chorwacji czy Czarnogórze i  z łezką w oku spogląda na zdjęcie stojące na biurku. Oby te wspomnienia trwały jak najdłużej – życzę Wam tego z całego serca!

Mam nadzieję, że wszyscy wróciliście do swoich codziennych obowiązków wypoczęci i pełni energii. Jestem pewna, że tak jak ja kiedyś, zakochaliście się w niepowtarzalnym klimacie nadadriatyckich krajów i odkryliście swoje miejsce na ziemi.

Dziękuję Wam za zaufanie, jakim obdarzyliście mnie i moją firmę. Dziękuję również za to, że polecacie usługi serwisu CroDea.pl swoim przyjaciołom – jest to najlepsza i najbardziej efektywna reklama, o jakiej marzy każdy przedsiębiorca.  Ponadto na stronie serwisu macie możliwość umieszczenia swojego komentarza dotyczącego jakości usług. Z góry dziękuję za wszelkie wpisy 🙂

Dodaj swoją opinię na temat CroDea.pl

Zapraszam do korzystania z usług mojej firmy w następnym sezonie, czekają na Was nowe kierunki i nowe domy. Szczegóły już wkrótce na stronie.

Pamiętajcie, jesień to odpowiednia pora na zaplanowanie letnich wakacji. Teraz macie możliwość wyboru terminu oraz domu, który Wam się podoba. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! Dokonajcie rezerwacji już teraz!

Uwaga! Na bieżąco aktualizuję cenniki, które otrzymuję od właścicieli. Jeśli jednak coś w naszej ofercie zainteresowało Cię szczególnie, a nie ma jeszcze wprowadzonych cen na 2015, powiedz o tym!

Pozdrawiam

Joanna Zielińska

 

3 komentarze
  1. Za pośrednictwem serwisu CroDea spędziłam cudowne wakacje. W wiosce rybackiej Razanj odnalazłam spokój i piękne widoki. Apartament, który zarezerwowałam był zgodny z ofertą przedstawioną w internecie. Gospodarze wspaniali: gościnni, sympatyczni i uczynni.
    Oferta serwisu w pełni odzwierciedlała stan rzeczywisty. Obsługa klienta i procedura rezerwacji przebiegała bardzo sprawnie bez żadnych kłopotów. Serwis CroDea jest godny polecenia innym a Pani Joanna w sposób rzetelny dba o klientów.

  2. Dodam tylko, że Pani Magda wypoczywała w Rogoznicy, w Willi Ante.
    https://www.crodea.pl/chorwacja/riwiera-sibenik/rogoznica/willa-ante/

  3. Dziękuje za bardzo dobrą organizacje jeżeli chodzi o kwaterę i lokalizacje. Zarówno obsługa jak i sam pobyt sprawił że na pewno wrócimy może nia za rok ale za 3 lata napewno;-) polecam i jeszcze raz dziękuje za spokojne i piekne wakacje.

Dodaj komentarz