Zakochaj się w Chorwacji – majowy wyjazd do Chorwacji
  • Marzy Ci się krótki, ale intensywny wyjazd do Chorwacji dzięki któremu zakochasz się w Chorwacji, poznasz jej najpiękniejsze zakątki, posmakujesz śródziemnomorskiej kuchni, skorzystasz z uroków ciepłego, krystalicznego Adriatyku i pięknych, żwirowych plaż?
  • Chcesz odpocząć od codziennych obowiązków i nabrać sił na czasy, w których nas straszą kolejnymi falami zachorowań?
  • Chcesz otrzymać dużą dawkę energii, słońca, ciepła?
  • Chcesz zobaczyć Chorwację wiosną – pełną kwitnących kwiatów i skąpaną w soczystej zieleni, jeszcze niewypalonej przez letnie, ostre słońce?
  • Chcesz zrobić niespodziankę mężowi, żonie, mamie, dziecku i zabrać ich na cudowną wyprawę?

Jeśli na chociaż jedno z pytań odpowiedziałaś/ odpowiedziałeś na TAK, to oznacza to, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

“Zakochaj się w Chorwacji” to już druga edycja projektu, który debiutował we wrześniu 2021. Wówczas, z kameralną grupą 6 os. spędziłam przepiękny czas w Chorwacji pokazując im to, co w tym kraju najpiękniejsze. Wróciliśmy do domów wypoczęci, szczęśliwi, a uczestnicy nabrali chęci na dalsze eksplorowanie tego kraju. Dlatego też postanowiłam powtórzyć to przedsięwzięcie i przygotowałam dwa terminy wiosennego pobytu w Chorwacji dla małych, zorganizowanych grup. Pierwszy termin obejmujący weekend: 11-16.05.2022, czyli środa – poniedziałek. Drugi termin: 16-21.05.2022, czyli poniedziałek – sobota.

Podobnie, jak poprzednio, ofertę przygotowałam przy współudziale Chorwatów działających na rynku lokalnym. Moją rolą jest organizacyjne spięcie całości i zadbanie, żebyście czuli się na miejscu fantastycznie. Wykorzystując swoje ponad 10 letnie doświadczenie związane z organizacją wycieczek i imprez integracyjnych oraz moją miłość do Chorwacji od ponad 20 lat stworzyłam dla Ciebie ciekawy produkt, który mam nadzieję przypadnie Ci do gustu. Miejscowość, do której chcę Cię zabrać to Brela, która leży w środkowej Chorwacji, na Riwierze Makarskiej. Riwiera Makarska to jeden z najpiękniejszych regionów w Chorwacji, w którym majestatyczny masyw gór Biokovo z najwyższym szczytem Sv. Jure ( 1762 m n.p.m) wchodzi wprost do krystalicznego, turkusowego Adriatyku. Brela to miejscowość, która charakteryzuje się cudownymi, żwirowymi i skalistymi plażami otulonymi piniowym lasem, w którym muzyką dla Twoich uszu będzie dźwięk cykad. Symbolem miejscowości jest słynny Kamień Brela, czyli skała w Adriatyku, na której rośnie drzewo. Plusem lokalizacji Breli jest to, że jest ona połączona nadmorską promenadą z innymi miejscowościami Riwiery – jeśli lubisz spacery w takich okolicznościach przyrody to możesz nawet dojść na piechotę (ok. 10 km) do “stolicy” Riwiery, czyli miejscowości Makarska. W Breli oraz stykającej się z nią miejscowości Baska Voda znajdziesz mnóstwo klimatycznych kawiarni, beach barów i restauracji, które serwują przysmaki dalmatyńskiej kuchni.

Więcej o Riwierze Makarskiej oraz Breli poczytasz tutaj: https://www.crodea.pl/chorwacja/riwiera-makarska/

O pierwszej edycji projektu Zakochaj się w Chorwacji poczytasz tutaj: https://www.crodea.pl/zakochaj-sie-w-chorwacji-i-edycja-juz-za-nami/

POZNAJ SZCZEGÓŁY MOJEJ OFERTY KLIKAJĄC NA POSZCZEGÓLNE ZAKŁADKI!

DOJAZD DO CHORWACJI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

OFERTA GRUPA I TERMIN 11-16.05.22 - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

OFERTA GRUPA II TERMIN 16-21.05.2022 - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

OFERTA ROZSZERZONA - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

WARUNKI WJAZDU DO CHORWACJI - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

WAŻNE INFORMACJE - KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

Masz dodatkowe pytania, skontaktuj się ze mną jak najszybciej, bo czasu na podjęcie decyzji jest niewiele!

Zarezerwuj w swoim kalendarzu jeden z majowych terminów i zakochaj się w Chorwacji! Wyślij zgłoszenie już teraz! Oferta ważna do 15.02.2022

wycieczka

Dodaj komentarz