Wyjazd do Chorwacji a COVID-19

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, każdy z nas zastanawia się, jak w nowej rzeczywistości pod znakiem COVID-19 będzie wyglądał nasz urlop. Każdy staje przed dylematem, czy pozostać latem w Polsce czy wyjechać za granicę. Dużo jest jeszcze niejasności i braku konkretów, więc tym bardziej w chwili obecnej jest nam trudno podjąć jakąkolwiek decyzję. Dlatego też, wychodzimy do Państwa z propozycją wstępnej rezerwacji.

Właściciele, z którymi współpracujemy starają się być bardzo elastyczni i na bieżąco możemy ustalać zasady związane z rezerwacją danego apartamentu. Większość właścicieli się już zadeklarowała, że może poczekać z zadatkiem do momentu, jak my, Polacy będziemy mieli jakieś informacje od rządu odnośnie podróżowania. Chodzi tu głównie o obowiązek odbycia obowiązkowej kwarantanny po powrocie zza granicy, który na dzień dzisiejszy (29.05.2020) jeszcze nie został zniesiony. Wstępna data otwarcia granic i tym samym zniesienia kontroli deklarowana przez władze to 15.06.2020.

Jeśli ktoś z Państwa chce już teraz planować urlop 2020 w Chorwacji, a ma obawy, czy ostatecznie będziemy mogli jeździć po 15.6.2020 bez tych wszystkich ograniczeń to my wychodzimy na przeciw i będziemy na bieżąco uzgadniać sprawy zadatków z właścicielem. Z większością formalności jesteśmy w stanie poczekać, dlatego też jeśli mają Państwo w planach wyjazd do Chorwacji w sezonie letnim prosimy o kontakt. Pomożemy znaleźć odpowiedni region, apartament i przygotować Państwa do podróży oraz pobytu w Chorwacji. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz