Świętujemy 9 lat CroDea.pl

W styczniu 2020 obchodzimy 9 rocznicę istnienia firmy CroDea Joanna Zielińska i tym samym działalności portalu CroDea.pl

9 lat minęło niepostrzeżenie! Ale to chyba normalne, jak lubi się to, co się robi, a praca zrodziła się z pasji.

Ponad 10 lat temu postanowiłam, że zmienię swoje życie zawodowe, które w ogóle nie było związane z turystyką. Porzuciłam pracę za biurkiem od 9 do 16.00 i postanowiłam robić zupełnie coś innego. Chwilę wcześniej wyjechałam do Chorwacji na urlop, gdzie spotkałam Rino, od którego wszystko się zaczęło. Wówczas pomogłam mu zaleźć klientów na wakacje. Zobaczyłam, że ta “praca” daje mi dużo satysfakcji, a rozmowy z klientami trwały baardzo długo….  Oznaczało, że udało mi się nawiązać dobry kontakt z rozmówcą i stworzyć całkiem miłą atmosferę, a efekty sprzedażowe były wyśmienite. Pomysł założenia własnej działalności kiełkował w mojej głowie przez dobry rok, mentalnie przygotowywałam się do zmiany i… stało się.

Już 9 lat jestem na “swoim”, kreuję swój produkt, pracuję nieustannie nad swoją ofertą, rozszerzyłam swoją działalność o organizację wycieczek dla dzieci i dorosłych, zrobiłam mnóstwo kursów z branży turystycznej (min. kurs na licencjonowanego pilota zakończony w tamtym okresie obowiązkowym egzaminem państwowym oraz kurs na przewodnika po Pomorzu Zachodnim). Organizuję również nad morzem integracyjne imprezy pod hasłem Weekend dla Aktywnych Kobiet. Staram się więc realizować nie tylko na gruncie “chorwackim”, ale także regionalnym (głównie pod marką CroDea Travel)

Pracuję dużo, dużo staram się podróżować po Europie, pragnę poznawać nowe miejsca, nowych ludzi. Bo przecież nie ma przypadków, trzeba tylko znaleźć się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu, a wiele ciekawe rzeczy w życiu zawodowym może się jeszcze wydarzyć.

Należę do osób, które lubią pracować, nie lubią nudy i stagnacji. Idealnie, kiedy praca rodzi się z pasji (a tak jest u mnie), wówczas daje najwięcej satysfakcji i poweru do działania. Idealnie jest, kiedy mój klient wraca z Chorwacji czy z wycieczki i mówi – “Pani Asiu, to był wyjazd marzeń”. To utwierdza mnie w przekonaniu, że jestem na właściwym miejscu, robię to, co powinnam i kocham. I nie żałuję ani jednego dnia, odkąd rozpoczęłam swój własny biznes. To była bardzo dobra decyzja, w której nie było cienia zwątpienia czy obaw. Po prostu wierzyłam, że jak się chce, to się wszystko uda i spełnią się najskrytsze marzenia.

Dziękuję wszystkim moim Klientom, tym “chorwackim” i tym, którzy zwiedzali na moich wycieczkach i ze mną jako pilotem Pomorze Zachodnie, Polskę czy sąsiednie kraje za to, że mi zaufali i powierzyli swój wolny czas.

Jest Was tysiące, ale z wieloma z Was spotykam się wielokrotnie na różnych wycieczkach, z niektórymi z Was spotkałam się również w Chorwacji, z wieloma mam wieloletni kontakt telefoniczny czy mailowy. Mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję spotkać się osobiście na chorwackich czy pomorskich szlakach! Mamy przecież przed sobą jeszcze parę ładnych lat!

Dziękuję raz jeszcze i zapraszam do korzystania z moich usług!

Z  turystycznym pozdrowieniem – Joanna Zielińska

Dodaj komentarz