Miło mi poinformować, że z dniem 1.03.2022 oferta mojej firmy poszerzyła się o nową usługę – organizację wycieczek do krajów europejskich.

Od początku funkcjonowania firmy oprócz tematów związanych z pomocą w wynajmowaniu noclegów w Chorwacji i Czarnogórze (serwis CroDea.pl) zajmowałam się również organizacją wycieczek krajowych oraz wycieczek do krajów sąsiadujących z Polską. Duże doświadczenie, które przez lata zdobywałam głównie na rynku krajowym, ogromna satysfakcja z  pracy jako organizatora imprez turystycznych, a także pracy jako pilot wycieczek  spowodowały, że jestem gotowa na dalsze wyzwania.

Oczywiście, tematem mojego zainteresowania będzie przede wszystkim Chorwacja i Czarnogóra (ale absolutnie nie zamykam się na inne kraje!). Tu chciałabym tworzyć autorskie programy wycieczek i organizować wyjazdy dla grup – dla klientów indywidualnych, dla dzieci i młodzieży, dla pracowników firm.

Tematyka wycieczek, którą chciałabym proponować to nie tylko wycieczki turystyczno-krajoznawcze, połączone z odpoczynkiem, ale także wyjazdy dla kobiet (np. tematyczne –  joga, kulinaria, fitness, taniec latino), czy wyjazdy na specjalne zlecenie określonych grup zawodowych. Moja znajomość adriatyckich krajów, a także współpraca z lokalnymi firmami działającymi w branży turystycznej pozwolą mi stworzyć ciekawy produkt i z profesjonalizmem obsłużyć grupę na miejscu, w Chorwacji lub Czarnogórze.

Oferty moich wycieczek będą skrojone na miarę i dostosowane do budżetu mojego zleceniodawcy. Mogą to być ekonomiczne wycieczki dla grup szkolnych, sportowych, a także te wysokobudżetowe z zakwaterowaniem w hotelach o wyższym standardzie.

Podsumowując Biuro Podróży CroDea Joanna Zielińska:

  • Stworzy autorski, ciekawy program wycieczki dostosowany do specyfiki grupy i budżetu
  • Zaproponuje zakwaterowanie  w różnych regionach Chorwacji i Czarnogóry – od noclegów niskobudżetowych po luksusowe hotele
  • Zarezerwuje bilety lotnicze i  dokona odprawy online
  • Przygotuje polisy ubezpieczeniowe dla grupy
  • Na miejscu zapewni opiekę polskojęzycznego pilota i przewodników lokalnych
  • Zapewni transfery z/na lotnisko, a także podczas wyjazdów na zaplanowane wycieczki po regionie

Profesjonalizm, doświadczenie i praca, która jest pasją to elementy, które spowodują, że wycieczka będzie niezapomnianym przeżyciem.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Joanna Zielińska, tel. 0048 660 448 778

Dodaj komentarz