Jaki region polecamy na letni wypoczynek w Chorwacji?

Dla osób planujących swój pierwszy urlop w Chorwacji już na etapie wyboru regionu pojawia się problem. Dokąd jechać, żeby było pięknie, ciepło, roślinność przypominała tą typowo południową, żeby dzieci się nie nudziły, żeby było co zwiedzać. Z takimi argumentami dotyczącymi wyboru regionu spotykam się bardzo często podczas rozmów z klientami. Oczywiście rozumiem te pytania, wątpliwości, obawy, bo sama mam również podobne odczucia jak planuję prywatną podróż do kraju praktycznie mi nieznanego. Wówczas myślę sobie, że przydałaby mi się taka osoba, która mogłaby mi doradzić, dokąd pojechać, żeby wyjazd był naprawdę udany i wartościowy. Dlatego też w temacie Chorwacji i Czarnogóry mogę służyć moim klientom jako doradca, ponieważ moje doświadczenia związane z wyjazdami głównie do Chorwacji trwają już ponad 18 lat z małą przerwą na urodzenie synów. Mogę powiedzieć, że Chorwację poznałam lepiej niż swój kraj i naprawdę mam tylko kilka regionów, które muszę jeszcze zobaczyć. Nawet w porównaniu z moimi znajomymi z Chorwacji to mój turystyczny dorobek w poznawaniu Chorwacji bije ich na głowę!

Rozmowy z klientami przebiegają bardzo podobnie, najpierw próbuję dowiedzieć się, jakie są preferencje jeśli chodzi o spędzanie czasu na urlopie. Pilnie słucham potrzeb, dopytuję o to, co lubią członkowie rodziny, jaki jest wiek dzieci, co jest ważne na urlopie, na koniec pytam o szczegóły związane z samym apartamentem. Jak widzicie, nie jest to temat nr 1 w naszych rozmowach, bo tak naprawdę zależy mi, żeby dobrze i profesjonalnie pomóc w przygotowaniach urlopu nad Adriatykiem, na który przecież nie tylko składa się nocleg!

Aby ułatwić Wam wybór regionu i mieć choćby jakis punkt zaczepienia postanowiłam przygotować cykl krótkich filmów video, w których opowiem o miejscowościach czy regionach z oferty CroDea.pl. Będzie to wyglądało trochę jak taka rozmowa telefoniczna, podczas której przedstawiam zalety zakwaterowania właśnie w konkretnym miejscu, mając na względzie charakterystykę danej rodziny czy grupy.

W tych filmach będę chciała mówić nieco ogólniej, ponieważ pozwoli to Wam zorientować się, czy w ogóle daną ofertę możecie brać pod uwagę czy nie. Na przykład niektóre z miejsc niekoniecznie będą super rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi, a inne będą za nudne dla rodzin z nastolatkami. Ja po prostu przedstawię Wam turystyczną rzeczywistość z punktu widzenia turysty, a Wy sami wyciągniecie wnioski, czy dana oferta jest dla Was czy też nie.

Oczywiście dużo treści, które przekażę Wam w filmach pewnie znajdziecie na łamach tej strony w formie pisanej, ale wiem, że często słowo mówione bardziej trafia do odbiorcy niż pisane. Mam nadzieję, że spodoba się Wam mój pomysł związany z nagrywaniem krótkich, treściwych filmików, które będą dla Was dużą pomocą w wyborze miejsca na wymarzony urlop nad Adriatykiem z CroDea.pl

Filmy będę publikowała na stronie firmowej na Facebooku – CroDea Joanna Zielińska, a także na prywatnej, zamkniętej grupie na Facebooku – Chorwacja z CroDea.pl . Filmy również będą dostępne na Youtube na kanale CroDea Joanna Zielińska.

Ten post będę również na bieżąco uzupełniała o kolejne filmy. Polecamy również opcję subskrypcji kanału na YT, dzięki temu nie ominą Was nowe filmy, które dla Was stworzyłam.

Zapraszam do słuchania! 🙂

Film nr 1 – Magiczne Mimice

Film nr 2 – Wyspa Čiovo, Okrug Gornji

Dodaj komentarz