Chorwacja z CroDea.pl – grupa na Facebooku.

Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników Chorwacji, a w szczególności klientów serwisu CroDea.pl, którzy za naszym pośrednictwem spędzili urlop w Chorwacji do dołączenia się do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebook’u – Chorwacja z CroDea.pl. Zapraszam również te osoby, które chcieliby nam zaufać i powierzyć organizację letniego wypoczynku nad Adriatykiem właśnie nam. Miejsce w grupie znajdzie się dla wszystkich, również tych, którzy nie są związani z CroDea.pl, a kochają Chorwację tak samo jak my! 

Skąd pomysł na grupę?

Działalność serwisu CroDea.pl i tym samym firmy CroDea Joanna Zielińska to już praktycznie 10 lat. W tym czasie z moich usług skorzystało tysiące klientów, z których większość w Chorwacji się zakochała i wraca co roku nad Adriatyk.Moi Klienci to mieszkańcy całej Polski, dlatego też z większością z Państwa nie miałam okazji poznać się osobiście. Zdarzały się miłe sytuacje, kiedy z niektórymi osobami spotkałam się właśnie w Chorwacji podczas urlopu, ale oczywiście to były pojedyncze przypadki. Z wieloma osobami udało mi się nawiązać naprawdę bardzo dobre, przyjacielskie relacje, właściwie tylko poprzez rozmowy telefoniczne. Miłość do Chorwacji jest tematem, który łączy nas wszystkich i naprawdę przez te 10 lat kontaktów (głównie telefonicznych) z Państwem udało mi się stworzyć naprawdę pokaźną grupę osób, które “nadają na tych samych falach”. W związku z tym, że łączą nas kilometry, może uda nam się stworzyć taką grupę właśnie na Facebooku, gdzie żadnych granic nie ma i możemy się lepiej poznać. Byłaby okazja powspominać urlopy w Chorwacji, podzielić się zdjęciami, wrażeniami, być możne byłaby okazja, żeby zorganizować jakieś wspólne spotkanie grupy w Polsce (jak wszystko wróci do normy) albo zorganizować jakiś tematyczny wypad do Chorwacji poza sezonem. Wszystko zależy oczywiście od chęci, pomysłów, czasu wolnego. Zapraszam więc do grupy moich Klientów – obecnych i tych przyszłych! Będzie mi bardzo miło poznać Was nie tylko z nazwiska i nr telefonu ale także “wizualnie” – na zdjęciu 🙂, a być może i w przyszłości w “realu”.

Grupa na Facebooku Chorwacja z CroDea.pl stworzona z myślą o klientach serwisu CroDea.pl, jak również wszystkich miłośników wypoczynku nad Adriatykiem. Zapraszamy!

Dodaj komentarz