Apartamenty w Chorwacji – rezerwacje na sezon  2021

Sezon urlopowy 2020 dobiega już końca. Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie. Cieszy nas, że większość zdecydowała się na wyjazd nad Adriatyk pomimo sytuacji, jaka panuje od marca br. na świecie. Wiem, że Ci z Państwa, który byli w Chorwacji byli bardzo zadowoleni i mogli cieszyć się Chorwacją nieco inną niż zwykle, spokojniejszą, bez tłumów.

Wiele osób pyta, co z sezonem rezerwacyjnym 2021, czy już należy dokonywać rezerwacji na apartamenty w Chorwacji. Jak najbardziej, ponieważ część osób, które nie chciała lub nie mogła w tym roku wyjechać przeniosła swoje rezerwacje na 2021. Oznacza to, że już w marcu, kwietniu tego roku zaczynał zapełniać się kalendarz rezerwacyjny na 2021. Dlatego też uważam, że przyszły sezon 2021 może być trudniejszy, jeśli chodzi o dostępność miejsc. Mogę więc zasugerować, żeby planów urlopowych nie odkładać na ostatnią chwilę. Oczywiście ciągle nie wiemy, jak potoczy się sytuacja z pandemią w przyszłym roku, ale jakieś plany jednak trzeba mieć, chociażby dla dobrego zdrowia psychicznego. Dlatego też zachęcam do rezerwacji, powoli będę uaktualniać stronę o cenniki na 2021, a także o nowe miejsca i nowe apartamenty.

Jeśli chodzi o nowości to pojawi się wyspa Šolta – piękna, zielona wyspa z licznymi zatoczkami, w których można znaleźć kawałek raju dla siebie. Będą również nowe domy w Mimicach, Stanici, Podstranie.

Zapraszam więc do korzystania z usług serwisu CroDea.pl w sezonie 2021. Jednocześnie dziękuję jeszcze raz za zaufanie, jakim obdarzyli mnie Państwo w tym roku.

Cieszę się, że wiele osób zakochało się w Chorwacji, że właśnie w tym kraju odnalazło swoje miejsce na ziemi. Cieszę się również, że z niektórymi osobami mogłam się poznać osobiście w Chorwacji!

Rok 2021 to dziesięciolecie mojej firmy. Mam więc nadzieję, że następny rok będzie dla nas wszystkich spokojniejszy, stabilniejszy i pełen wyzwań.

Dodaj komentarz