crodea

W ROKU 2016 ŚWIĘTUJEMY 5-LECIE SERWISU CRODEA.PL

Właśnie minęło 5 lat istnienia firmy CroDea Joanna Zielińska oraz Serwisu CroDea.pl na rynku branży turystycznej. Może to jeszcze nie jest jakaś wielka rocznica do świętowania, ale dla mnie te 5 lat to duży sukces zarówno zawodowy, jak i prywatny.

Pięć wspaniałych lat to:

  • tysiące zadowolonych klientów, którym pomogłam wybrać miejsce na wymarzony urlop nad Adriatykiem
  • mnóstwo ciekawych miejsc i ludzi, których poznałam podczas służbowych podróży do Chorwacji i Czarnogóry
  • duża dawka pozytywnej energii oraz ogromny zastrzyk motywacji, którą dają zadowoleni klienci
  • rozwój zawodowy, liczne kursy turystyczne (w tym najważniejszy kończący się  państwowym egzaminem kurs na pilota wycieczek), ciągłe kształcenie się i doskonalenie umiejętności oraz realizacja pomysłów
  • praca, która daje satysfakcję, wielką przyjemność i łączy się z pasją

Oczywiście nie mogę nie wspomnieć o części mojej działalności związanej z organizacją wycieczek szkolnych i rodzinnych pomimo, że od kwietnia 2015 większość obowiązków przejęła firma męża, czyli CroDea Travel. Kilka tysięcy uśmiechniętych dziecięcych buziek mówiących, że były na najlepszej wycieczce szkolnej jest dla mnie najważniejszą nagrodą.

Wszystkim moim dotychczasowym klientom dziękuję za zaufanie oraz za to, że spośród ogromnej ilości ofert dostępnych na rynku wybraliście właśnie propozycje Serwisu CroDea.pl.  Tych, którzy jeszcze nie skorzystali z moich usług serdecznie zapraszam do kontaktu, a potem do wyboru wymarzonego miejsca na letni urlop nad Adriatykiem.
A na wycieczki po naszym regionie Pomorza Zachodniego zapraszam oczywiście do CroDea Travel.

Joanna Zielińska

Właściciel Serwisu CroDea.pl

Dodaj komentarz