10 lat temu, dokładnie 7 stycznia 20211 zarejestrowałam działalność gospodarczą i tym samym powstał serwis CroDea.pl. Mam więc dzisiaj okazję świętować 10-lecie istnienia mojej firmy.

Przez te 10 lat z moich usług skorzystało tysiące osób, które spędziły przepiękne chwile nad Adriatykiem, w Chorwacji oraz Czarnogórze. Wiem od wielu moich klientów, że ten pierwszy wyjazd z CroDea.pl był początkiem wielkiej miłości do Chorwacji. Oczywiście mnie to nie dziwi, bo mój pierwszy wyjazd w 2001 r. również się tak skończył i ta miłość trwa do dziś. Jedyną przerwą na wyjazdy do Chorwacji był czas narodzin moich synów. Nadal ten region Europy jest moim ulubionym i bywam tam nawet 2 razy w roku.

Bardzo dziękuję wszystkim Klientom, którzy zaufali mi i powierzyli część organizacji swojego urlopu w moje ręce. Mam nadzieję, że nikogo nie zawiodłam. Staram się, aby indywidualnie przygotowywać oferty, dlatego też mnóstwo pytań na początku naszej rozmowy. Ważne jest dla mnie, aby zaproponować miejsce, które będzie jak najbardziej zbliżone do potrzeb danej rodziny oraz tego, jak lubi spędzać urlop. Fakt, że praktycznie 100 % apartamentów, które są w mojej ofercie odwiedziłam osobiście, a część z nich wybrałam również dla siebie na letni wypoczynek spowodowała, że mogę idealnie dopasować ofertę do Klienta. Takiego serwisu nie zapewnią inne serwisy rezerwacyjne.

Miło mi było przez te wszystkie lata z Państwem rozmawiać przez telefon (wiadomow, że wszyscy wolimy spotkania face to face, ale w większości przypadków jest to niemożliwe). Bardzo często nawiązywała się między nami nić porozumienia, a nawet przyjaźni. Z niektórymi z Państwa udało mi się spotkać w Chorwacji i poznać osobiście. Z wieloma klientami, którzy korzystali z usług CroDea.pl jestem w ciągłym kontakcie w mediach społecznościowych.

Korzystając z okazji, przypominam Państwu, że założyłam na Facebooku prywatną zamkniętą grupę: Chorwacja z CroDea.pl, do której zapraszam byłych i przyszłych klientów. Link do grupy tutaj: https://www.facebook.com/groups/chorwacjazcrodea

Czego mogę sobie życzyć na następne 10 lat? Na pewno tego, żeby ta praca dawała mi ciągle tyle satysfakcji jak obecnie, żebym rozkochała w tych pięknych nadadriatyckich krajach coraz więcej Polaków i żeby moja oferta powiększyła się o kolejne piękne miejsca, które warto wpisać na listę urlopowych planów.

A Państwu życzę zadowolenia z usług CroDea.pl, spędzania w Chorwacji cudownych chwil, które zapamiętacie na długo. Dziekuję Państwu za te 10 lat. Dziękuję za zaufanie!

Joanna Zielińska, Serwis CroDea.pl

Dodaj komentarz