Drodzy Klienci,

Czas urlopowy niestety już za nami. Powoli zapominamy o pięknych chwilach spędzonych na adriatyckich plażach w Chorwacji czy Czarnogórze. Opalenizna już całkiem zbladła, przywiezione smakołyki już dawno zjedzone, coraz rzadziej zaglądamy do albumu ze zdjęciami z wakacyjnych wojaży (w dzisiejszych czasach to chyba już tylko do folderu z plikami jpg. ). Codzienne obowiązki i trudne sprawy zepchnęły nasze urlopowe wspomnienia na drugi plan.
Dla nas skończył się również bardzo intensywny sezon, kiedy to linia telefoniczna była “gorąca” od rana do nocy. Jednak nie oznacza to, że czas na odpoczynek.

  • Wrzesień minął pod znakiem bałkańskich wojaży – ponad 5500 przejechanych kilometrów, 13 dni spotkań od rana do wieczora, kilkadziesiąt odwiedzonych apartamentów, tysiące fotografii, kilka stron notatek, degustacja bałkańskich przysmaków  – wszystko to w towarzystwie gościnnych Chorwatów i Czarnogórców, którzy traktowali nas jak członków rodziny.
  • Październik to czas podsumowań i statystyk. W tym celu sukcesywnie wysyłamy do wypełnienia dla wszystkich klientów ankietę, dzięki której dowiemy się, co musimy zmienić, żeby nasza oferta i obsługa była jeszcze lepsza. Wyniki tej ankiety będą również cenną wskazówką dla właścicieli apartamentów.
  • Październik to również okres w którym przypada jedno z ważniejszych wydarzeń dla ludzi z branży turystycznej, a mianowicie Targi Tour Salon w Poznaniu w dniach 17-18.10. Jesteśmy na nich w charakterze gościa, jednak zawsze znajdziemy czas na spotkanie z naszymi Klientami bądź kontrahentami. Prosimy o wcześniejszy kontakt celem umówienia się na spotkanie.
  • IV kwartał to czas poświęcony na aktualizację strony, wprowadzanie poprawek, ulepszeń – aktualnie jesteśmy w trakcie zmiany szaty graficznej. Mamy nadzieję, że nowy wygląd naszego Serwisu przypadnie Wam do gustu.
  • Listopad i grudzień to czas przygotowywania nowych ofert i aktualizacji cenników na 2014 r. Zakładamy, że do końca roku wszystkie oferty będą już aktualne i dostępne na stronie. W przypadku zainteresowania którąś z ofert i chęcią dokonania rezerwacji jeszcze w 2013 r. prosimy o kontakt mailowy. Postaramy się przesłać cennik na 2014 indywidualnie osobie zainteresowanej.

Takim oto sposobem doszliśmy do końca roku 2013, a styczeń pomimo mrozu i śniegu zapowiada się gorąco. Już wtedy rusza “lawina” rezerwacji. Pamiętaj, jeśli jesteś zdecydowany na konkretną ofertę, wiesz kiedy masz urlop nie czekaj z rezerwacją do ostatniej chwili. Im szybciej tym jest pewność, że pojedziesz tam, gdzie sobie wymarzyłeś, a nie tam, gdzie akurat zostały jakieś wolne miejsca!

Z gorącym pozdrowieniem

Joanna Zielińska

właściciel Serwisu CroDea.pl

Pag1

 

 

 

1 Komentarz
  1. Co do końca sezonu to można tylko okazać mimiką 🙁