Chorwackie wyspy mają swój urok. Wielu bywalców Chorwacji uważa, że wyspy to przysłowiowa wisienka na torcie i nie wyobrażają sobie pobytu w części kontynentalnej. Piękna i uroku wysp nie kwestionuję, rzeczywiście mają to coś w sobie. Jednak wielu turystów (szczególnie tych przyjeżdżających do Chorwacji po raz pierwszy) nie chce “utknąć” na wyspie na całe 2 tygodnie, bo na kontynencie jest równie dużo miejsc do odwiedzenia. Wówczas jakimś rozwiązaniem może być wyspa, na którą prowadzi most (np. Wyspa Ciovo, Krk, Pag).

P1180909

Most na wyspę Pag

P1360949

Most na wyspę Krk

 

 

Rezerwując apartament na wyspie bez mostu, trzeba brać pod uwagę przeprawę promową, która niestety do najtańszych nie należy. Dlatego też przed dokonaniem rezerwacji musisz się zastanowić, jaki charakter ma mieć Twój pobyt w Chorwacji – czy plażowanie i stacjonarny odpoczynek czy też intensywne zwiedzanie? Jeśli chcesz połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem możesz pomyśleć o opcji łączonej – czyli kilka dni pobytu na wyspie i kilka na kontynencie.

Jeśli masz chęć na taki urlop polecamy Wyspę Brać  i Willę Moj Mir w małej miejscowości Povlja. Mamy wolny apartament 8 os.w dniach 18-24.08. 2013. Cena do negocjacji!

Povlja 09Villa Moj Mir dom i otoczenie 04

Jeśli 6 dni pobytu w Chorwacji  to za mało (uważamy, że to zdecydowanie za mało!) to pomożemy Ci znaleźć dodatkowo na kilka dni apartament w części kontynentalnej.

Więcej o Povlji i Willi Moj Mir.

 Zapraszamy!