WCZASY W CHORWACJI – SEGET VRANJICA

WCZASY W CHORWACJI
Wybierz apartament/willę:

Jeśli szukasz idealnego miejsca na rodzinne wczasy w Chorwacji – Seget Vranjica jest odpowiednim miejscem dla Ciebie!

Seget Vranjica to mała, spokojna miejscowość położona bardzo blisko Trogiru (ok. 5 km.). Jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje, dla tych, którzy preferują spędzanie urlopu bez tłumów turystów. Miejscowość cechuje bogactwo śródziemnomorskiej przyrody, krystalicznie czyste morze z pięknymi, różnorodnymi plażami. Pomimo, że jest to mała miejscowość, to znajduje się w niej wszystko, czego potrzebuje turysta – sklepy, restauracje, gdzie można spróbować lokalnych smakołyków, a przede wszystkim spokój i natura.

Seget Vrajica to również dobre miejsce dla miłośników sportów i aktywnego spędzania wolnego czasu. Można tu korzystać z boiska do siatkówki, grać w koszykówkę, piłkę nożną, jeździć na rowerze, nurkować, wędkować, chodzić na piesze wycieczki oraz uprawiać wiele innych sportów, a przede wszystkim pływać w krystalicznym Adriatyku.

Dla miłośników miejskiego, gwarnego życia polecamy Trogir, w którym poczujecie atmosferę chorwackich kurortów, szczególnie wieczorami. Natomiast pasjonaci architektury będą zachwyceni trogirską starówką,  wpisaną na listę UNESCO .


Seget 02

Galeria zdjęć – Seget Vranjica