Zadzwoń do nas: + 48 660 448 778

Podstrana

CHORWACJA

PIASZCZYSTE PLAŻE OFERUJE PODSTRANA

CHORWACJA PIASZCZYSTE PLAŻE
Wybierz apartament/willę:

Podstrana to  turystyczna miejscowość położona 8 km. na południe od Splitu. Słynie ze żwirowo-piaszczystych plaż i krystalicznie czystego morza rozciągniętych na przestrzeni 9 kilometrów. Piękna dodaje jej bujna, śródziemnomorska roślinność – drzewa oliwne, winorośl i liczne drzewa brzoskwiniowe. Kameralna atmosfera miejscowości w odróżnieniu do tłumnych znanych kurortów sprzyja prawdziwemu wypoczynkowi, w szczególności dla rodzin z dziećmi.
Liczne restauracje serwujące ryby i owoce morza, urokliwe małe knajpki i bary na plaży umilają wypoczynek turystom. Okolice Podstrany słyną z produkcji owoców, a malownicze sady nadają krajobrazowi niezapomnianego uroku. Jest to doskonałe miejsce na ucieczkę od codzienności i całkowitego relaksu w otoczeniu nieskazitelnej przyrody.

W sezonie w Podstranie organizowanych jest mnóstwo imprez i atrakcji kulturalnych dla turystów.

Patronem Podstrany jest święty Antonii z Padwy, z tej okazji rok rocznie 13 czerwca świętuje się Dzień Świętego Antoniego.

W Podstarnie jest dużo prywatnych willi oferujących zakwaterowanie dla turystów. Jest również luksusowy, 5-cio gwiazdkowy kompleks hotelowy La Meridien Lav, z którego atrakcji mogą również korzystać inni turyści.

Oficjalna strona miejscowości: tutaj

Mapa Podstrany i okolicy dla piechurów i turystów aktywnie spędzających czas: tutaj

Podstrana to doskonała baza wypadowa do takich miast jak:

  • Split – 8 km
  • Trogir – 32 km
  • Primosten – 64 km
  • Makarska – 50 km
  • Omiš – 14 km
  • Šibenik – 95 km
  • Dubrownik – 250 km

Blog – CroDea spełnia marzenia…

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, stworzonego dla wszystkich miłośników Chorwacji i Czarnogóry. Znajdziesz w nim informacje, jakie miejsca warto odwiedzić podczas pobytu na Bałkanach oraz praktyczne porady dotyczące turystycznych atrakcji. Zobacz o czym piszemy, obejrzyj zdjęcia, dodaj swój komentarz!

Zobacz więcej

Dane właściciela Serwisu CroDea.pl

CroDea Joanna Zielińska
ul. Połczyńska 29k/5, 78-300 Świdwin
Telefon: +48 94 716 24 35
+48 660 448 778
Strona internetowa: https://crodea.pl
Email: joanna.zielinska@crodea.pl
%d bloggers like this: