Zadzwoń do nas: + 48 660 448 778

Austria

Wybierz region:


Informacje dla turystów planujących wyjazd do Austrii:

Serwis CroDea.pl zajmuje się głównie krajami adriatyckimi tj. Chorwacją i Czarnogórą. Jednak na  łamach naszych stron chcemy Wam przedstawić w drodze wyjątku  Austrię. Trochę dlatego, że jest ona na trasie większości podróżujących do Chorwacji. Co za tym idzie – wielu z Was ma chęć na krótszy czy dłuższy przystanek, żeby odpocząć. Inni natomiast lubią podczas podróży do miejsca docelowego zwiedzić jak najwięcej. Są też takie osoby, które jeżdżą z nami do Chorwacji od kilku lat i postanowili zobaczyć inne miejsca korzystając nadal z usług naszej firmy.

Dlatego też zdecydowaliśmy się na przedstawienie  oferty dwóch przeuroczych austriackich regionów  – Styrii i Karyntii. Willa Biały Dom i Club Villa należą do naszych polskich znajomych, którzy prowadzą w Austrii swoją działalność turystyczną. Obydwie propozycje są doskonałe zarówno na lato, jak i na zimę.

Polecamy szczególnie teraz Austrię pod kątem sportów zimowych. Miłośnicy białego szaleństwa mogą coś znaleźć dla siebie za rozsądne pieniądze. Specjalistami od nart nie jesteśmy, ale właściciele obiektów służą pomocą!  Zobacz nasze oferty, zapytaj o wolny termin!

 

Blog – CroDea spełnia marzenia…

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, stworzonego dla wszystkich miłośników Chorwacji i Czarnogóry. Znajdziesz w nim informacje, jakie miejsca warto odwiedzić podczas pobytu na Bałkanach oraz praktyczne porady dotyczące turystycznych atrakcji. Zobacz o czym piszemy, obejrzyj zdjęcia, dodaj swój komentarz!

Zobacz więcej

Dane właściciela Serwisu CroDea.pl

CroDea Joanna Zielińska
ul. Połczyńska 29k/5, 78-300 Świdwin
Telefon: +48 94 716 24 35
+48 660 448 778
Strona internetowa: https://crodea.pl
Email: joanna.zielinska@crodea.pl
%d bloggers like this: