Zadzwoń do nas: + 48 660 448 778

Zatoglav

IDEALNE WCZASY W CHORWACJI – TYLKO W ZATOGLAV

wczasy w chorwacji
Wybierz apartament/willę:

Jeśli szukasz idealnego miejsca na wczasy w Chorwacji to z pewnością Zatoglav z jego kameralnymi plażami pokochasz w pierwszej chwili!

Zatoglav to mała, osada dalmatyńska położona na Riwierze Šibenik. Jest to doskonałe miejsce na rodzinne wakacje, przeznaczone szczególnie dla osób szukających ciszy, spokoju i otoczenia nieskazitelnej przyrody i krystalicznie czystego Adriatyku.
Tylko 4 km. dzieli Zatoglav od Rogoznicy – miejsca, w którym można zrobić zakupy, zjeść kolację czy załatwić sprawy w banku czy na poczcie, ponieważ w samej miejscowości nie ma sklepu ani restauracji. Z Zatoglav rozpościera się piękny widok na Rogoznicę – szczególnie atrakcyjny jest podczas zachodu słońca i w nocy, kiedy cała Rogoznica skrzy się tysiącami świateł.
Plaże w okolicy są bardzo różnorodne – od żwirowych do skalistych oraz z platformami betonowymi – każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Zatoglav to doskonała baza wypadowa do najciekawszych miejsc Riwiery Šibenik i Trogir. W niespełna godzinę jazdy autem możesz dotrzeć do Splitu, Šibenika i wodospadów w Narodowym Parku Krka, a takie miejscowości jak Trogir, Primošten czy Rogoznica są oddalone kilkanaście/kilkadziesiąt minut jazdy od Zatoglav.

Zatoglav Mapa
Odległości z Zatoglav do najpopularniejszych miejscowości:

  • Rogoznica – 4 km
  • Primošten – 12 km
  • Šibenik – 40 km
  • Vodice – 48 km
  • Zadar – 125 km
  • Trogir – 30 km
  • Split – 60 km
  • Dubrownik – 285 km

Blog – CroDea spełnia marzenia…

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, stworzonego dla wszystkich miłośników Chorwacji i Czarnogóry. Znajdziesz w nim informacje, jakie miejsca warto odwiedzić podczas pobytu na Bałkanach oraz praktyczne porady dotyczące turystycznych atrakcji. Zobacz o czym piszemy, obejrzyj zdjęcia, dodaj swój komentarz!

Zobacz więcej

Dane właściciela Serwisu CroDea.pl

CroDea Joanna Zielińska
ul. Połczyńska 29k/5, 78-300 Świdwin
Telefon: +48 94 716 24 35
+48 660 448 778
Strona internetowa: https://crodea.pl
Email: joanna.zielinska@crodea.pl
%d bloggers like this: